İşte En iyi 10 aplikasyon - Page 1

1) YANDEX MAPS
Kaybolmayanlar kulübü: Dünyanın neresinde olursanız olun kaybolmadan istediğiniz yere gidin. Üstelik trafik yoğunluğu ve yol çalışmasını kontrol edip uygun rotayı sunuyor. İnternet olmasa da İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya ve Kocaeli için çevrimdışı haritalar da mevcut. Bu sebeple de jürimizin favorisi.

İşte En iyi 10 aplikasyon - Page 2

2) EVERNOTE
Yaz çocuğum: Çıkarın defterleri çöpe atacağız! Not almak, fotoğraf depolamak, yapılacaklar listesi oluşturup planlı bir şekilde çalışmayı sağlamak gibi her türlü işi hallediyor. Erdal Kaplanseren onun için “Tüm yazılı notlarımı her yerden yönetebilmemi sağlayan Evennote telefonumun ana ekranında bulunuyor’’ diyor.

İşte En iyi 10 aplikasyon - Page 3

3) TİNDER
Aşk, dön cebimden: Artık devir değişti, e tabii flört de değişti. Lokasyonunuza göre yakınınızdaki flört adaylarını gösteriyor. Sizin beğendikleriniz de sizi beğenilmişse mesaj ortamı doğuyor. Patrik Özdemiroğlu tarafından tanımlanmış hali şu: “Evliler için evlilik cüzdanı neyse bekârlar için Tinder o!”

İşte En iyi 10 aplikasyon - Page 4

4) POCKET
Sakla sayfayı gelir zamanı: Eğer internette gördüğünüz şeyleri nereye koyacağınızı bilemiyorsanız, interneti doğru kullanmıyorsunuz demektir. Bu sorununuzun çözümü de: Pocket. Sonra bakmaya karar verdiklerinizi en basit ifadeyle ‘cebinize atıyor.’ Sosyal medyada gördüklerini kaybetmek istemeyenler için gerekli bir uygulama.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.