Dubblaj

2012 yılında kurulan FreshApps LLC tarafından yayınlanan Dubblaj.com uygulamasında zengin bir yerel kütüphane bulunuyor. Sürekli olarak yeni seslerin de eklendiği Dubblaj uygulamasının hem iOS hem de Android versiyonu ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulamanın iOS versiyonunu buradan, Android versiyonunu iseburadan indirebilirsiniz.

Dubsmash

Dubsmash, Berlin merkezli Mobile Motion GmbH tarafından geliştirilen bir dublaj uygulaması. Türkiye ile birlikte pek çok yabancı seslendirme de bu videoda sizi bekliyor. Önce dublaj listesindeki sesler arasından seçimler yapıyorsunuz, ki birçok yerli film ve müzik seçeneği de var. Ardından da bu seslere uygun bir şekilde video çekiyor, sonra da sosyal medyada paylaşabiliyorsunuz. IOS versiyonunu buradan buradan, Android versiyonunu iseburadan indirebilirsiniz.

Dubbing
Bu uygulamada tam ters bir mantık var. Videoyu siz çekmiyorsunuz, videoyu siz seslendiriyorsunuz. Özellikle filmlere dublaj yapmak isteyenlerin tercih etmesi gereken bir uygulama. Örneğin Kurtlar Vadisi’ne dublaj yapmak istemez misiniz? Buna ek olarak kendi çektiğiniz videolara da dublaj yapabilirsiniz. Uygulama 1.99 TL’ye İOS'tan indirilebiliyor.Buradan indirebilirsiniz.

4- Dub’n Subs
Tam bir dublaj uygulaması. İster kendi çektiğiniz videoyu, ister YouTube’ta yer alan bir videoyu dilediğiniz gibi seslendirebilirsiniz. Arzu ederseniz kendi videonuz üzerine herhangi bir sesi de kullanabilirsiniz. Parantez içinde bir bilgi paylaşalım. Dub’n Subs diğer uygulamalara göre biraz profesyonel kalıyor. Zamanınız varsa daha başarılı videolar hazırlayabilirsiniz. Uygulama ücretsiz olarak indirilebiliyor. IOS uygulamasınıburadan indirebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.