İşte Galaxy S6'nın tüm özellikleri - Page 1

Aylardır süren sızıntılar, spekülasyonlar ve söylentilerden sonra en sonunda Samsung yeni amiral gemisi Galaxy S6 sahneye çıktı. Samsung Galaxy S6’yı sıfırdan tasarladı ve en yüksek teknolojiye sahip özelliklere bu telefonunda yer verdi. Bununla birlikte daha önce özellikleri açıklanan Samsung S6'nın bir de kardeşi piyasaya çıkacak. Aynı özelliklere sahip olmakla birlikte artı bir özelliğiyle Samsung Edge tasarımıyla yenilenen Samsung S6 Edge de artık raflarda yerini alacak. Samsung S6 Edge nasıl görünecek buna geçmeden önce yeni Samsung S6'nın özelliklerini bir hatırlayalım sonrasında Samsung S6 Edge nasıl görünecek ve aradaki fark ne olacak onu inceleyelim.

İşte Galaxy S6'nın tüm özellikleri - Page 2

Metal ve cam karışımı tasarım Şimdiye kadar gelen söylentiler yanlış çıktı ve Galaxy S6 tamamen alüminyum kasayla değil, metal ve cam karışımı bir malzeme ile geldi. Bu konuda tercih kişisel zevkinize kalmış ama yine de Galaxy S6 üzerinde yeni bir gelişme. Alüminyum çerçeve arasında ki bu camlar Gorilla Glass 4’ün eseri.

İşte Galaxy S6'nın tüm özellikleri - Page 3

İnanılmaz ince tasarım Samsung Galaxy S6 0.27 inç (6.8 mm) ölçüsüyle oldukça ince bir tasarımla geldi. iPhone 6 gibi ince tasarımlı rakipleri karşısında güzel bir avantaj olarak görülüyor.

İşte Galaxy S6'nın tüm özellikleri - Page 4

OIS ile 16MP kamera Galaxy S6’nın Optik Sabitleme sunan kamerası fotoğrafçılık meraklıları ve amatörler için büyük bir artı. Nitekim Galaxy S6’ya OIS ile 16 megapiksel kamera Galaxy Note 4’ten miras kaldı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.