İşte internet bağımlısı ülkeler!

6- FİNLANDİYABağımlılık oranı: Nüfusun yüzde 91'iFinlandiya'da İngiltere gibi kapsamlı bir web altyapısı geliştirmek için çalışan ilk ülkelerden biri. Nüfusun yüzde 91'inin internet kullandığı ülkede 2015 yılına kadar hedef tüm vatandaşlar için saniyede 100 megabit.
İşte internet bağımlısı ülkeler! - Page 1
6- FİNLANDİYA
Bağımlılık oranı: Nüfusun yüzde 91'i
Finlandiya'da İngiltere gibi kapsamlı bir web altyapısı geliştirmek için çalışan ilk ülkelerden biri. Nüfusun yüzde 91'inin internet kullandığı ülkede 2015 yılına kadar hedef tüm vatandaşlar için saniyede 100 megabit.
İşte internet bağımlısı ülkeler! - Page 2
5- DANİMARKA
Bağımlılık oranı: Nüfusun yüzde 93'ü
Google'ın 2012'de yaptığı çalışmaya göre Danimarka, Güney Kore'nin ardından dünyanın en iyi 2. mobil internet hızına sahip.
İşte internet bağımlısı ülkeler! - Page 3
4- HOLLANDA
Bağımlılık oranı: Nüfusun yüzde 93'ü
Web sayfası başına 3.3 saniyelik ortalama hız ile Hollanda internet bağımlısı ülkeler arasında en hızlı masaüstü internete sahip. Hollanda ayrıca ilerici web politikaları ile örnek bir ülke haline gelmiştir.
İşte internet bağımlısı ülkeler! - Page 4
3- İSVEÇ
Bağımlılık oranı: Nüfusun yüzde 94'ü
İsviçre nüfusunun yüzde 94'ü şu anda dünyanın masaüstünde 8. mobilde ise 5. en hızlı internetini kullanabiliyor. Birçok torrent sitesi ise ana üs olarak İsveç'i kullanıyor.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.