İstanbul’un en büyük klasiklerindendir vapurda martılara simit atmak. Sadece 2 liraya alabileceğiniz, çay-simit ikilisiyle güne muhteşem bir başlangıç yapabilirsiniz.

Kadıköy-Eminönü veya Beşiktaş-Üsküdar arasında yapabileceğiniz 20 dakikalık bir gezinti içinizi açacaktır. Ayrıca vapura ödeyeceğiniz parayı da çıkarırsanız öğlen yiyeceğiniz dürümün parası da cebinizde kalmış olacak.

Dünyanın en güzel manzaralarından birinde bir kaç saat süren keyifli bir tekne turu İstanbul’da yapılacak en zevkli aktivitelerden. Ortalama 2 saat süren turlar boyunca İstanbul Boğazı’nda yer alan birçok önemli yapıyı görme şansınız bulunuyor.

Özellikle havanın güzel olduğu bahar ve yaz aylarında kendinize bir güzellikle yapıp Boğaz turlarına katılarak bir yandan çayınızı yudumlayıp bir yandan da dünyanın en güzel manzaralarından birinin keyfine varabilirsiniz. Tur sayesinde birçok muhteşem yalı, caminin yanı sıra Dolmabahçe ve Çırağan gibi önemli sarayları da görme fırsatı elde edeceksiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.