İşte Mart 2022'de 100 Bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el SUV araçlar! - Page 1

Yaşadığınız her yerde, yılın bir kısmı dayanılmaz sıcaklıklar getirir. İster kuzeyin buz gibi soğuğu, ister güneyin bunaltıcı sıcağı olsun, bir yolculuğa çıktığınızda arabanızın rahat olmasını istersiniz. Elbette piyasadaki yer alan uygun fiyatlı ikinci el SUV'lardan çok fazla konfor beklemiyoruz.


Ancak yeni modellerin giderek daha pahalı hale geldiği SUV ağırlıklı bir dünyada, otomobil üreticileri ürün yelpazesini gelişmekte olan pazarlara odaklanan daha uygun fiyatlı tekliflere doğru genişletmeye çalışıyor olması, kullanıcıların daha uygun fiyatlı modeller bulmasına yardımcı oluyor.

İşte Mart 2022'de 100 Bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el SUV araçlar! - Page 2

Her ne kadar uygun fiyatlı SUV araç modellerinden üstün konfor ve üstün performans beklemeyeceğimizi bilşyor olsak da, yine de bir SUV aracın sürüş keyfi bambaşkadır. Biz de Teknolojioku olarak, 100 Bin TL fiyatın altına bulabileceğiniz SUV araçları sizler için listeledik.


İşte 100 Bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el SUV araçlar!

İşte Mart 2022'de 100 Bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el SUV araçlar! - Page 3

Nissan Seri Pathfinder Model 2.4


1991 Yakıt Benzin & LPG Vites Manuel


Fiyat: 99.000 TL

İşte Mart 2022'de 100 Bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el SUV araçlar! - Page 4

Chery Seri Tiggo Model 1.6 Acteco Forza


2008 Yakıt Benzin & LPG Vites Manuel


Fiyat: 97.000 TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.