Güncel

İşte Microsoft destekli, kablosuz akıllı telefon şarj eden pantolon!

Microsoft'un desteği ile Windows Phone'lu Lumia akıllı telefonları kablosuz olarak bu pantolon ile şarj edebileceksiniz.

İşte Microsoft destekli, kablosuz akıllı telefon şarj eden pantolon!

Microsoft, kablosuz olarak bir akıllı telefonu şarj edebilen dünyanın ilk pantolonunu oluşturmak için İngiliz moda tasarımcısı A. Sauvage ile çalıştı.

Bu hafta başlarında Londra'da görücüye çıkarılan pantolon, Nokia'nın taşınabilir DC-50 kablosuz şarj plaka teknolojisini kullanıyor.  Bu pantolon ile sadece cebinize koyarak Lumia Windows Phone cihazını şarj edebilirsiniz.

1403159054_wireless-charging-trousers-microsoft-lumia-04.jpg

Yenilikçi pantolon, çok yakında Amazon üzerinden sınırlı bir süre de olsa satışa sunulacak. Pantolonun fiyatı resmen açıklanmadı ancak  Business Insider’e göre pantolon 340 dolara satışa sunulacak. Pantolonun tek sorunu yıkanamaz olması. Bu yüzden kullanıcılar pek fazla giymek istemeyeceklerdir. Şimdilik prototip olan pantolon daha sonra piyasada yerini alacak.

Peki siz akıllı telefonunuzu şarj eden bir pantolon giymek ister miydiniz? Fikirlerinizi bizlere yorum kısmından bildirebilirsiniz.

Sonraki sayfalarda pantolona ait görüntüleri inceleyebilirsiniz.


1403160233_wireless-charging-trousers-microsoft-lumia-01.jpg
1403160247_wireless-charging-trousers-microsoft-lumia-03.jpg
1403160256_wireless-charging-trousers-microsoft-lumia-02-1.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.