İşte milyarder hackerlar

Mark ZuckerbergFacebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, şu anda 28,5 milyar dolarlık kişisel servetin sahibi ancak gençlik yıllarında bilgisayar korsanlığı yaptı.
İşte milyarder hackerlar - Page 1
Mark Zuckerberg
Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, şu anda 28,5 milyar dolarlık kişisel servetin sahibi ancak gençlik yıllarında bilgisayar korsanlığı yaptı.
İşte milyarder hackerlar - Page 2
Paul Allen
Bill Gates ile birlikte Microsoft'u kuran diğer isim Paul Allen şu anda 15,9 milyar dolar kişisel servete sahip. Ancak Allen da gençlik yıllarında bir "hacker"dı.
İşte milyarder hackerlar - Page 3
Jan Koum
Facebook'un 19 milyar dolar vererek şirketini satın almasının ardından Forbes dergisinin en genç milyarderleri listesine giren Koum aslında Ukrayna'dan ABD'ye göçen bir bilgisayar korsanı. Şu anki kişisel servetiyse 6,8 milyar dolar.
İşte milyarder hackerlar - Page 4
Sean Parker
Teknoloji dünyasındaki girişimleri ve yeni kurulan şirketlere verdiği destekle bilinen Parker, 1990'lı yıllarda önde gelen bir bilgisayar korsanıydı. Parker'ın şu anda 6,3 milyar dolar serveti bulunuyor.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.