İşte şaşırtıcı Bugatti W16 Mistral'in Japonya'daki yeni fotoğrafları. - Page 1

Bugatti W16 Mistral'in veda dünya turu devam ediyor. 5 milyon Euro'luk şaşırtıcı hiper otomobilin kalbindeki 8.0 litrelik yanmalı motor, Bugatti'nin üreteceği son  saf yanmalı motoru işaret ediyor ve bu nedenle 20 dakikalık bir caz solosu gibi çalınıyor.

İşte şaşırtıcı Bugatti W16 Mistral'in Japonya'daki yeni fotoğrafları. - Page 2

Ardından yükselen güneşin ülkesine dönüyoruz. Japonya, tutkulu otomotiv izleyicileri ve şaşırtıcı otomobil kültürüyle dikkat çeken Mistral, ısmarlama gövdesini karşı karşıya getirmek için bir dizi çarpıcı manzarayı yakaladı.

İşte şaşırtıcı Bugatti W16 Mistral'in Japonya'daki yeni fotoğrafları. - Page 3

Tokyo'nun en eski tapınaklarından biri olarak kabul edilen Kanda Myojin Mabedi, Oishi Parkı, Gora Kadan (imparatorluk ailesinin eski inziva yeri) ve tabii ki Fuji Dağı'nın görkemli arka planı gibi. Yarış Pisti oradayken birkaç tur atabilirdi.

İşte şaşırtıcı Bugatti W16 Mistral'in Japonya'daki yeni fotoğrafları. - Page 4

Çünkü, arka sıra için bir kez daha, saygıdeğer W16 için son çıkış. Bugatti tasarım direktörü Achim Anscheidt, 2022'de otomobilin tanıtımında TG'ye "Bu, hattın sonuncusu" dedi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.