Güncel

İşte size en iyi Selfie'yi yaptıracak uygulama!

İyi görünen bir selfie nasıl alınır?

İşte size en iyi Selfie'yi yaptıracak uygulama!

Mobil ve internet kullanıcılarını son zamanlarda Selfie merakı sardı. İlk olarak Oscar ödül töreninde gündeme gelen Selfie, İngiltere'nin saygın üniversitelerinden Oxford tarafından 2013 yılının kelimesi seçilmişti. Selfie çekim günümüzde çılgınlığa dönüşmüş durumda ve hemen her gün yüzlerce insan selfie fotoğraflarını çekerek sosyal ağlarda paylaşıyor.

1399112303_lens1.jpgİyi bir selfie almak için en kolay yol, sadece son Google Kamera uygulamasını indirmek ve ön kamera ile fotoğraf çekerken “Lens Blur” seçeneğini seçmektir. Lens Blur seçeneği akıllı telefonunuzun ön kamerası ile fotoğraf çekerken arka planı bulanıklaştırma efekti sağlayan bir özellik.

Bu özellik bir selfie için mükemmel uyum sağlar. Çekmek istediğiniz yeri bir çerçeve içine alırsınız ve diğer geri kalan görüntüler bulanıklaşır.

Google kamera uygulamasını buradan indirebilirsiniz...

 Açıklama

Google Kamera ile fotoğrafları ve videoları anında, kolayca çekin. Ayrıca Photo Sphere, Lens Bulanıklığı ve Panorama gibi yaratıcı resim modları da vardır.Özellikler

• İzleyeni içine çeken 360º görünüme sahip Fotoğraf Küreleri

• Düşük alan derinliğiyle SLR benzeri fotoğraflar için Lens Bulanıklığı

• Yüksek çözünürlüğe sahip Panorama modu

• Sensörden maksimum çözünürlüğü almak için (kullanılmayan piksel yok) %100 vizör

• Sizi engellemeyen ve tam ortadaki ekstra büyük deklanşör düğmesiyle güncellenmiş kullanıcı arayüzü

• Android 4.4+ KitKat çalıştıran telefonlarda ve tabletlerde çalışır.

Sonraki sayfalarda Lens Blur seçeneğiyle ve normal şekilde çekilmiş fotoğrafları inceleyerek aradaki farkı anlayabilirsiniz.


1399112542_with-lens-blur-effect.jpg


1399112568_without-lens-blur-effect.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.