Güncel

İşte The Walking Dead dizisi böle çekiliyor!

Milyonlarca takipçisi olan The Walking Dead adlı dizinin nasıl çekildiğini hepimiz merak etmişizdir, detaylara bakınız...

İşte The Walking Dead dizisi böle çekiliyor!

Yabancı dizi izleyenler için bu haberimiz, The Walking Dead adlı diziyle ilgili hatırlarsanız daha önce oyun haberini sizler için vermiştik;Diziyle ilgili ufak ta olsa bahsettiğimiz haberlerde oyuna aktarılan dizinin nasıl çekildiğini merak edenlerimiz olmuştur muhakkak.

Zombilerin Dünya'yı bastığı, AMC kanalı tarafından yayınlanan The Walking Dead iddaalı sahneleriyle her bölümde farklı bir aksiyon ve macerayı izleyicilere sunuyor. Peki sunulan bu görüntülerde nasıl ve hangi teknoloji kullanılıyor, çekim için ne gibi hazırlıklar yapılıyor? Cevapların hepsi birazdan izleyeceğiniz videoda.

1332451983_wdb3.jpeg

İsterseniz dizinin konusunu hatırlayalım:

"Yürüyen Ölüler bir çatışmada yaralandıktan sonra kendine gelen ve dünyayı yaşayan ölülerin ele geçirdiğini gören bir kasaba şerifinin hikayesini anlatıyor. Ailesini bulmak için büyük şehire gidiyor fakat burada durumun kendi kasabasınınkinden de kötü. Yine de ailesini ve hayatta kalan birkaç kişiyi daha bulmayı başarıyor.Yürüyen Ölüler başkahramanının tüm zayıflıklarını ve insani yönleri göstermeye çalışan, yan karakterlerinin hikayelerine de olabildiğince eğilen, iyi yazılmış, dramatik derinliğe sahip sıkı bir film tadında."

İşte Green Screen teknolojisinin kullanıldığı The Walking Dead dizisinin kamera arkası görüntüleri:

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.