Güncel

İşte Twitter'in En'leri!

Twitter, 2012 yılı için en çok konuşulan konuları özel bir sayfa üzerinden paylaştı

İşte Twitter'in En'leri!

2012’nin bitmesine az bir süre kaldığı şu günlerde, 2013 yılı için tahminler yürütülmeye başlandı.  Yıl sonunda Twitter ve Bing gibi kullanıcı bazlı içeriğin yoğun olduğu şirketlerin raporları da geleneksel hale geldi.

Twitter, benzer bir çalışmayı ilk kez geçen sene yapmıştı ve şimdide 2012 yılı için en çok konuşulan konuları özel bir sayfa üzerinden paylaştı.

1355249649_twitter.jpg

Listede, Londra’da düzenlenen 2012 Olimpiyatları, yıl sonuna doğru kuzey ABD’yi vuran Sandy, Euro 2012, Jamaika’lı atlet Bolt, 2012 ABD başkanlık seçimleri gibi konular ön plana çıkarken, 2012′de en çok ilgi gören tweet ise Barack Obama’ya ait olan kutlama mesajı oldu.

Tüm dünya üzerinde spor müsabakaları da en çok ilgilenilen alan oldu. Özellikle Super Bowl, yılın en çok konuşulan konuları arasında. Televizyon kategorisinde ise yılın en çok konuşulan dizisi Family Guy, filmi ise Think Like a Man olarak listelerde yer aldı.

Sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.