İzlemeden önce ölmeniz gereken 10 yerli dizi - Page 1

2.Unutma Beni

Dizinin kaçıncı bölümde olduğunu söylerken nefes nefese kaldığınız, takip ederken başınızın döneceği, ev işlerini bitiren annenizin öğleden sonra koltuğa oturup, ninenizle beraber " Tuu! Namussuza bak." diye yorum yaptığı, ileri derecede bıktıran günlük bir dizi.

İzlemeden önce ölmeniz gereken 10 yerli dizi - Page 2

3.Beni Affet

Entrikalarla dolu, her an birinin çıkıp "Durun! Siz kardeşsiniz. Siz de anne kız, ben de sizin babanızım" diyebileceği, diğer bölümde de başka birinin çıkıp "Hayır! Bu adam yalan söylüyor. Elimde DNA testi var." diyebileceği her daim adrenalini yüksek tutan, haftanın beş günü, muhtelemen işten geldiğinizde TV'yi zaplarken tesadüf edeceğiniz, uçarı bir dizi.

İzlemeden önce ölmeniz gereken 10 yerli dizi - Page 3

4.Aşkın Bedeli

Aşk, İyiler ve Kötüler şeytan üçgeninde dolaşan, tam kavuşacakken bir mani çıkan, bir türlü kavuşamayan, izlerken "Ayy yeter gına geldi, kavuşunda bitsin artık şu dizi" diyeceğiniz, haftanın beş günü yayınlanan, diziyi izledikten sonra şeytana dahi pabucu ters giydireceğiniz entrikalı klasik günlük dizi.

İzlemeden önce ölmeniz gereken 10 yerli dizi - Page 4

5.Arka Sokaklar

Kanal D'nin demirbaşı olan, 2006'da başlayıp günümüzde de devam eden 9 sezonluk polisiye dizisi.Rıza Baba ve ekibinin her olayı çözdüğü, her oyuncunun en az 5 defa rehin alındığı, en az 6 defa ölümle burun buruna geldiği, dizinin başladığı gün, işe başlayan bir polisin bugün emekli olduğu, yılların alışılagelmiş, senaryosunu herkesin bildiği dizi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.