1. Esaretin Bedeli
İzlenebilecek en iyi fimlerden bir tanesi Esaretin Bedeli. Karısını öldürmekle suçlanan Andy Dufresne Shawshank hapisenesine gönderilmesiyle Andy Dufresne için 20 yıl sürecek bir kurtuluş mücadelesinin nasıl başladığını anlatan ve İMDB sitesinde en yüksek oy alarak gelmiş geçmiş en iyi film olarak gösterilmektedir.

2. Repo Men
Yakın geleceği konu alan Repo Men bilim kurgu ve aksiyonun bir arada olduğu ve insanı düşündürmeye yönelten kurgusuyla gerçekten çok harika bir film. İzlemeyenlerin ben bu filmi daha önce niye izlememişim deyip tekrar izlemeye doyamayacağı çok harika bir film.

3. Jobs
Apple'ın kurucusu Steve Jobs'un hayatını ve Apple Computer nasıl kurduğunu, nasıl mücadelelerle baş ettiğini ve bir markanın nasıl hayata geçirildiğini konu alan çok harika bir film.

4. Equilibrium-İsyan
İnsanların duygularını Prozium adlı bir ilaç verilerek kontrol altında tutulduğunu konu alan bir film. Bilim kurgu hastalarının kesinlikle izlemesi gereken filmlerden bir tanesi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.