2. Sons of Anarchy

Bir motosiklet kulübü olan MC, Kaliforniya'nın küçük kasabasında kanun adamlarına karşı yasa dışı olarak çalışırlar. Bu kulüp aynı zamanda bölgedeki suç ve uyuşturucu şebekesine karşı direnç gösterir. Para, kan ve gücün içinde bulunduğu bu dizi, Amerika'da uzun yıllardır varlığını sürdüyor.

3. True Detective

Lousiana Eyalet Polisi Dedektifleri Rust Cohle ve Martin Hart, 1995 yılında görmüş oldukları cinayet vakası ile 7 yıl sonra tekrar karşılaşır. Bu cinayetin çözümüne dair soruların hikayesi anlatılır dizide. Gizemli bir dizi sevenlerdenseniz bu dizinin müptelası olacaksınız.

4. Da Vinci's Demons

Da Vinci'nin 25 yaşındaki hiç bahsedilmemiş hikayesini, geleceği icat etmesini anlatıyor.Ona bir hediye olarak sunulmuş insanüstü zekası, seçkinci bir toplumun düzenini bozmak isteyenlerden oluşu... gibi birçok faktör Da Vinci'nin can çekişmesine sebep olmaktadır.

5. House of Cards

Son yıllarda kendinden bir hayli söz ettiren yönetmenin dizisi var sırada. "The Curious Case of Benjamin Button" ve "Social Network"... gibi birçok filmin yönetmeni David Fincher, bu dizinin de yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlenmiş. Başrolde, "Seven" filminde birlikte çalıştığı Kevin Spacey ve "The Girl with the Dragon Tattoo" filminde rol alan Robin Wright var.
Hırsın hakim olduğu bu dizide, bir politikacının zirveye tırmanışını anlatıyor. Francis Underwood, Beyaz Saray koridorlarında yıllarını geçirdikten sonra, artık başkanlık seçimlerine adaylığını koyuyor. Bunun içinde elinde güçlü silahı var; 'kimi hangi dosya ile tehdit edeceğini çok iyi biliyor'.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.