Joker 2 için tarih verildi! Hayranlar için geri sayım başladı

İlk filmi ile fazlasıyla beğeni toplayan DC karakteri Joker'in ikinci filmi için tarih verildi. İşte tüm detaylar.

Joker 2 için tarih verildi! Hayranlar için geri sayım başladı

Joker serisi ilk filmi ile fazlasıyla ilgi toplamıştı. Heath Ledger'ın oynadığı Joker'in ardından bir benzeri daha gelemez diye düşünürken Joaquin Phoenix'in başrollüğünde gelen Joker filmi fazlasıyla merak uyandırdı. İlk filmin yakaladığı başarının ardından ikinci film de merakla beklenemeye başladı. Şimdi ise bu filmle ilgili yeni bir tarih bilgisi paylaşıldı.

Güvenilir bir kaynak olan Deadline tarafından yayınlanan bir haber sayesinde artık Joker için yeni bir vizyon tarihimiz var. Ancak hayranlara kötü bir haberimiz de var. Filmi izlemek için görünüşe göre uzun süre beklememiz gerekecek.

Joker 2 için tarih verildi! Hayranlar için geri sayım başladı

joker


Joker, 2019’da yayınlanan filmiyle fazlasıyla beğeni toplamıştı. O derece ki Heath Ledger'dan sonra oynana bir Joker rolü dikkatleri çekmeyi başarmıştı. Devam filminin de geleceği müjdelenmişti. Ancak görünüşe göre devam filmi için bir süre daha beklenmesi gerekecek.

2023 yılında çekimlerine başlanacağı söylenen Joker: Folie a Deux filminin vizyon tarihinin belli oldu. Deadline tarafından paylaşılan habere göre, geçtiğimiz günlerde filmin senarist ve yönetmeni Todd Phillips tarafından bir açıklama yapıldı. Yeni filmin adı Joker: Folie a Deux olacak. Filmin vizyon tarihi de netleşti. Deadline, paylaştığı haberde filmin 4 Ekim 2024 yılında vizyona gireceğini bildirdi.