Güncel

Justin Bieber'ın Sofi Ömer paylaşımı sosyal medyada olay oldu

Dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber sosyal medya hesabından Sofi Ömer'i paylaşınca sosyal medyada ortalık karıştı. İşte tüm detaylar.

Justin Bieber'ın Sofi Ömer paylaşımı sosyal medyada olay oldu

Dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber çok nadir görülen bir hastalığa yakalanması sebebiyle gündeme gelmişti. Ancak Bieber şimdi bambaşka bir konu ile tekrar sosyal medyada gündemde.

Justin Bieber Instagram hesabından bir halay videosu paylaştı. Sofi Ömer isimli vatandaşın halay görüntülerini içeren video kısa sürede sosyal medyada viral oldu. Şemdinlili Sofi Ömer, Bieber'a teşekkür etti. Sofi Ömer, "Benim halay videomu paylaşmasına çok mutlu oldum" ifadelerini kullandı.

Justin Bieber'ın Sofi Ömer paylaşımı sosyal medyada olay oldu

Duvar'ın haberine göre Hakkari'nin Şemdinli ilçesinin Yayla köyünde oturan ve 'Sofi Ömer' lakabıyla tanınan Ömer Çelik, Instagram hesabından kendisini paylaşan şarkıcı Justin Bieber'a teşekkür etti. Çelik, "Türkiye dışından da birçok sevenim var. Ancak şarkıcı Justin Bieber'in benim halay videomu paylaşmasına çok mutlu oldum" dedi. Sofi Ömer, "Özel olarak araçla beni evimden alıp, düğünlere götürüyorlar. Zamanla kendime ait birçok dans ve halay figürü de öğrendim. Düğünlerde yaptığım sıra dışı halaylar birçok sosyal medya hesabında paylaşıldı. Sadece Şemdinli'den değil, artık yurt dışından da teklif alıyorum. Videolarım paylaşıldıkça bu davetlerde artıyor. Eşimi kaybettikten sonra düğünlere ara vermiştim. Vatandaşların ısrarları üzerine tekrar mendilimi alıp, kaldığım yerden devam ettim. Şemdinli'den Kanadalı şarkıcı Justin Bieber'a çok teşekkür ediyorum ve selamlarımı gönderiyorum" ifadelerini kullandı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.