İnternet telefonu

Telefonla konuşmak için artık telefona gerek yok. Cep telefonlarımızın yanı sıra "telefon hattı gerektirmeyen (yalın) internet"le de Skype vb. uygulamaları kullanarak evi telefon kablosuna dolamadan sadece bilgisayarınızla telefon görüşmesi yapmak mümkün.

Güvenlik kamerası

Wi-fi sisteminize güvenlik kamerası entegre edebilirsiniz. Böylece internet yardımıyla evinizden uzakta herhangi bir yerden evinizi rahatça izleyebilirsiniz. Kamerayı kullanak ve kumanda etmek için bilgisayarınız yeterli oluyor. Böyle kamera kabloları ve kumandasıyla uğraşmıyorsunuz.

Online oyun

Oyun sevenler için internet muazzam bir alan. Oyun konsolunuzu wi-fi'yle ağınıza bağlayarak kablolardan tasarruf edebilirsiniz.

Elektrik soketleri

Metrelerce kablo ya da ilave kabloyla uğraşmadan ağınızı elektrik tesisatıyla da genişletebilirsiniz. HomePlug gibi üniteler evlerde kullanılan elektrik hatları üzerinde bilgisayarlar arasında 300 metreye kadar haberleşme imkanı sunuyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.