Kadınların hep söylediği yalanlar! - Page 1

Gerçek yaş


Genç yaşlarda neyse de yaş 30'u geçtikten sonra o yaşı bir yerde durdurmak gerekiyor. Ha bu arada "hiç yaşını göstermiyorsun" sözünü duymaktan çok hoşlanıyorsunuz. Yalan da olsa...

Kadınların hep söylediği yalanlar! - Page 2

Ne kadar mutlu bir annesiniz


Annelik dünyanın en güzel duygusu ve en eğlenceli işi... Ama her zaman değil. Anneliğin bazı kısımlarından hiç de zevk almadığınızı ilan etmek zor olabilir. Ama en azından benzer durumdaki arkadaşlarınızla konuşarak destek almanız mümkün.

Kadınların hep söylediği yalanlar! - Page 3

Çocukların yetenekleri


Herkesin çocuğu çok zeki, çok yetenekli... Sanki bunu söylememek eksik ebeveynlik gibi... Çocukların "en iyi" olarak sunulması, onların daha da sevilmesini sağlayacağı düşünülür. Oysa eğer çocuk gerçekten o kadar yetenekli değilse ve öyleymiş gibi davranılıyorsa, bu durum çocuğun kendine güvenini zedeleyebilir.

Kadınların hep söylediği yalanlar! - Page 4

Gerçek kilo


Kadınların büyük bir çoğunluğu gerçek kilosu konusunda yalana başvurmaktan çekinmiyor. Bu çok da şaşırtıcı değil aslında. Başkalarının yanında tartıya çıkmaktan kaçınan kadınları hayal edin. Sürekli kadınlar için pompalanan biçimli vücut reklamları ne yazık ki kadınları bu yalana itiyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.