Kanlı ay tutulması hangi tarihte? - Page 1

Ay tutulması astrolog ve astroloji meraklılarını harelkete geçirdi Güneş tutulmasının aastrolojik etkilerinin özellikle merakla beklendiği bugünlerde sırada bir başka doğa olayı var 4 Nisan'da gerçekleşmesi beklenen ve "kanlı ay tutulması" olarak tabir edilen ay tutulmasında yine inanılmaz olaylar ve astrolojik gelişmeler bekleniyor.

Kanlı ay tutulması hangi tarihte? - Page 2

Peki güneş ve ay tutulmalarının ortasında kalan dünyada neler oluyor Ay tutulması burçları, dünyayı ve doğa olaylarını nasıle tkiler Güneş tutulmasının depremi tetikleyeceği iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü Ay tutulmasında aynı etkiden söz edilebilir mi İşte cevapları...

Kanlı ay tutulması hangi tarihte? - Page 3

Sabah gazetesinin haberine göre, astroloji uzmanlarının ortak mesajı "duygusal türbülansa gireceğiz dikkat, sakin olun" yönünde oldu.
Astroloji Okulu Kurucusu Astrolog Öner Döşer, yeni ay ve dolunay zamanlarında manyetik etkileşimin fazla olduğuna dikkat çekerek "Bundan yer manyetik alanları daha fazla etkilenir. Ama her tutulmada deprem gibi felaketler olur diyemeyiz. Büyük depremlerin tarihlerini tutulmalarla karşılaştırdığımız zaman bunların çok denk geldiğini söyleyemeyiz. Ama denk gelenklerde var.Güneş tutulmalarının etkisi ortalama bir yıllık periyotta kendini gösterir. Ay tutulmalarında ise 6 ay sonrasını etkiler. Bu kapsamda doğal afetleri beklemek yanlış olur. Ama ay tutulmaları dizilen gezegenler ve dik ve karşıt açılar çalkantılı zamanlara işaret eder. Bu dönemde doğal afetlere de açık bir zaman dilimidir" dedi.

Kanlı ay tutulması hangi tarihte? - Page 4

Güneş tutulmasının ve 4 Nisan'da gerçekleşecek ay tutulmasının ülkemiz açısından etkilerinin politika, ekonomi ve sosyolojik olaylar üzerinde daha fazla olacağını söyleyen Döşer "Türkiye'nin çıkışta olduğu bir dönem. Önümüzde seçim var. Seçim önemli ama seçim sonrası daha da önemli.Seçimlerde AK Parti en yüksek şansa sahip. Diğer partilerde büyük bir değişim yok. Sadece MHP'de belki biraz oy artımı olabilir. Ağustos-Eylül aylarından sonra önemli kavşaklar var önümüzde. 2030'a kadar sürecek bu. 2016-2017'de Türkiye'de türbülans var. Sonra dengeler oturacak. Tartışılan Başkanlık Sistemi gelecek. Türkiye kendi bulunduğu bölgede liderliğe oynuyor. 2016-2017 ekonomide ABD ve Avrupa'da da zorlanma var. Bu Türkiye'yi de etkileyecek. 2020'de Çin'in liderliği ortaya çıkıyor. Türkiye'ye fırsatlar sağlayacak. Ay tutulmasında da kadınlarla ilgili konular ön plana çıkabilir" dedi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.