Güncel

Kanser hastası hayrana Marvel'dan jest!

Avengers: Endgame filmini herkesten önce izleyecek bir hayran var. İşte detaylar!

Kanser hastası hayrana Marvel'dan jest!

Avengers: Infinity War filminin verdiği coşkuyla herkes son filmi EndGame'i bekler oldu. Gişe hasılatları kılan serinin son halkası için de öyle aman aman bir süre yok önümüzde. Nisan ayında vizyona girecek olan film için nefesler tutuldu.

Ancak filmi herkesten önce izleyecek bir hayran var. Alexander isimli 33 yaşındaki bir kanser hastası, reddit üzerinden ölmeden önce filmi izlemek istediğini halka duyurmak istedi. Ardından Twitter'dan aldığı destek sayesinden Disney'in dikkatini çekmeyi başardı.

Dying Before April: My Endgame sloganı ile harekete geçen Alexander'ın ileri derecede bir kanser hastası olduğu belirtiliyor. Nisan ayına kadar hayatta kalabileceğini düşünmeyen hayran için herkes el ele verdi. 

Kanser hastası hayrana Marvel'dan jest!

Binlerce Reddit kullanıcısının desteği sayesinde filmi herkesten önce izleyebileceği için çok şanslı hissetmiş olmalı Alexander. Bununla da sınırlı kalmadı her şey. Avengers oyuncularından da mesajlar aldığını belirten Alexander, şimdilik mutlu gibi duruyor.

Marvel ekibinin böylesine güzel bir jest yapması açıkçası bizi mutlu etti. Peki ya siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.