Kanada'nın Vancouver kentinde başlayan çekimlerde Jamie Dornan bir kez daha Christian Grey'i, Dakota Johnson da Anastasia Steele'i canlandırıyor.

Erotik-romantik seride ikinci devam halkasında ekibe dahil olan yeni isimler de var.
Filmin ana karakterlerini canlandıran Jamie Dornan ve Dakota Johnson'ın tekrar yer aldığı Fifty Shades Darker'a yeni oyuncular dahil oldu. Dornan'ı Grey, Dakota Johnson'ı Anastasia rolünde izleyeceğimiz devam filmine Oscar Ödüllü Kim Basinger, Bella Heathcote ve Eric Johnson gibi isimler dahil oldu. Heathcote filmde Grey'in mimarı karakterine hayat verirken Kim Basinger ise Grey'i ilk kez BDSM ile tanıştıran Elena karakterini canlandıracak.

İlk filmi yöneten Sam Taylor Johnson, ikinci filmde yer almayacağını açıklamasının ardından Universal, filmin senaryosunu ve yönetmen koltuğunu James Foley'e emanet etti. 10 Şubat 2017 tarihinde vizyona girecek olan Fifty Shades Darker, ilk filme göre daha romantik geliyor.

Anastasia'nın Grey'i unutup yeni bir hayat kurmaya çalıştığını göreceğimiz filmde ne yazık ki genç kadın karizmatik Grey tarafından rahat bırakılmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.