Samsung Galaxy S Advance i9070P

Android OS:4.1.2 (Samsung TouchWiz arabirimi). 4.2 güncellemesiyle ilgili bir duyuru yapılmadı; açıkçası yapılmasını da beklemiyoruz.

Özellikler: 4 inç dokunmatik ekran (Super-AMOLED); 1 GHz çift çekirdekli işlemci; Wi-Fi; HSPA; 5 megapiksel kamera (HD video); microSD aracılığıyla arttırılabilir hafıza; A-GPS alıcı; NFC; Bluetooth; microUSB; GSM Quad Band.

Değerlendirme: Samsung Galaxy S Advance i9070P'yi Android 2.3'den 4.1'e yükseltebilirsiniz ama bunun için telefonu fabrika ayarlarına döndürmeniz yani tüm kayıtlı verilerden vazgeçmeniz gerekiyor.

LG Optimus L9

Android OS:4.0.4 (LG Optimus arabirimi). Android 4.1.2 güncellemesi, 2013'ün ilk yarısında çıkacak. Android 4.2 güncellemesiyle ilgili bir duyuru yapılmadı, yapılması da beklenmiyor.

Özellikler: 4,7 inç dokunmatik ekran; 1 GHz çift çekirdekli işlemci; Wi-Fi; HSPA; 5 megapiksel kamera (Full HD video); microSD aracılığıyla arttırılabilir hafıza; A-GPS alıcı; Bluetooth; microUSB; GSM Quad Band.

Değerlendirme: LG Optimus L9, Android 4.1 güncellemesine sahip, geniş ekranlı, uygun fiyatlı, gayet iyi bir akıllı telefon.

HTC Sensation XL

Android OS:4.0 (HTC Sense arabirimi). Android 4.1 güncellemesinin hazırlanmakta olduğu açıklandı ancak detaylarla ilgili henüz bir bilgi verilmedi. Android 4.2 güncellemesi beklemiyoruz.

Özellikler: 4,7 inç dokunmatik ekran; 1.5 GHz işlemci; Wi-Fi; HSPA; 16 GB hafıza (genişletilemiyor); 8 megapiksel kamera (Full HD video); BeatsAudio; A-GPS alıcı; Bluetooth; microUSB; GSM Quad Band.

Değerlendirme: HTC Sensation XL, halihazırda Android 4.0'a yükseltilebilir olan küçük kardeşi SensationXE'den biraz daha iri bir telefon.

Sony Xperia T

Android OS:4.1.2 (güncellemeyle) (Sony arabirimi). Android 4.2 güncellemesiyle ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Özellikler: 4,6 inç dokunmatik ekran (HD); 1,5 GHz çift çekirdekli işlemci; Wi-Fi; HSPA; 13 megapiksel kamera (Full HD video); microSD aracılığıyla arttırılabilir hafıza; A-GPS alıcı; HDMI dönüştürücü için MHL destekli microUSB girişi; Bluetooth; GSM Quad Band.

Değerlendirme: Sony'nin James Bond telefonu piyasaya çıkalı beş ay oldu ama Android 4 güncellemesi kullanıma sunuldu bile.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.