Güncel

Kaspersky Lab iş ortaklarına güç veren yeni programını duyurdu!

Kaspersky Lab, kapsamlı destek ve ayrıcalıklara sahip olacak iş ortakları arıyor. İşte detaylar!


Kaspersky Lab tarafından yapılan bir araştırmaya göre, siber güvenlik söz konusu olduğunda CISO’lar üzerinde en çok baskı yaratan etken BT altyapısının karmaşıklığı oluyor.

Kaspersky Lab iş ortaklarına güç veren yeni programını duyurdu!

Karmaşıklık saldırı yüzeyini genişletiyor. Özel siber güvenlik önlemleri gerektiğinden altyapıyı her açıdan korumak zorlaşıyor. Sonuçta siber güvenlik hizmeti sağlayanların belirli alanlarda uzmanlaşarak müşterilere özel BT güvenlik çözümleri ve hizmetleri sunmaları gerekiyor.

Kaspersky United programı ile iş ortakları; çözüme (hibrit bulut güvenliği, tehdit yönetimi ve savunması veya dolandırıcılık önleme) ya da hizmete (yönetilen hizmet sağlayıcı, yönetilen tehdit tespiti ve müdahale veya yetkili eğitim merkezi) gibi bir ya da birden fazla alanda farklı statü düzeyleriyle (Kayıtlı, Gümüş, Altın ve Platin) özel konumlarını koruyup gelir elde edebilecek.

Farklı beceriler veya teknikler için alınan sertifikalar da müşterilerin ihtiyaç duyduğu alanlarda uzman olan iş ortaklarını görmesine ve daha fazla satış yapılmasına yardımcı olacak.

Program dahilindeki iş ortakları Kaspersky Lab’den kapsamlı destek ve ayrıcalıklara sahip olacak. Bunlar arasında aşağıdakiler yer alıyor:

  • Büyük indirimler, hedef tutturma karşılığında verilen iadeler, teklif tabanlı pazarlama geliştirme fonları gibi ilgi çekici para ödülleri.
  • Uzman iş ortaklarında iadeler %20’ye kadar ulaşacak.
  • Öncelikli ön satış ve uygulama desteği.
  • Pazarlama ve satış araç kitleri.
  • Eğitim materyalleri, çevrim içi ve çevrim dışı eğitim seansları ve atölye çalışmaları.
  • Programın bir sonraki aşamasında Kaspersky Lab, iş ortağı portalını güncelleyecek.
  • Portalda raporlar, web seminerleri, rakip karşılaştırmaları ve sertifikalar gibi değerli bilgiler bulunabilecek.
  • Yeni iş ortakları özel olarak tasarlanan İş Ortağı Karşılama eğitimine katılacak ve yeni başlayanların satış yapıp hızla para kazanmaya başlaması için gereken her şey sunulacak.

Kaspersky United programı 1 Ocak 2019 tarihinde başladı. Kaspersky Lab iş ortağı olmak veya özel hizmet almak için portalı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar
yakup
kaspersky internet security ve antivirüs kullandım lisanslı halen kaspersky internet security kullanıyom lisanslı çok güçlü kasmayan antivirüs programı kesinlikle tavsiye ediyorum lisansı al 1 sene boyunca kafan rahat olsun...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.