Güncel

Katlanabilir Gimbal DJI Osmo Mobile 3 tanıtıldı

Telefonlar için Gimbal dendiğinde akla geldiğinde ilk markalardan biri olan DJI katlanabilir modeli Osmo Mobile 3'ü tanıttı.

Katlanabilir Gimbal DJI Osmo Mobile 3 tanıtıldı

Drone ve kamera sabitleme yani Gimbal aksesuarları ile tanınan DJI, yeni modeli Osmo Mobile 3'ü tanıttı. Cep telefonları için geliştirilen Osmo Mobile ailesinin yeni ürünü olan model, katlanabilir olma özelliği ile dikkat çekiyor.

Katlanabilir Gimbal DJI Osmo Mobile 3 tanıtıldı

Sadece 450 gram ağırlığında olan ürün Bluetooth teknolojisini destekliyor. Bu sayede üzerine takılan telefonla etkileşim kurabilen katlanabilir ürün, telefonun bazı özelliklerini üzerindeki tuşlar yardımı ile kullanmayı sağlıyor.

DJI Osmo Mobile 3, aynen Osmo Mobile Pocket'ta olduğu gibi Panomara, Hikaye, ActiveTrack 3.0, TimeLapse ve HyperLapse gibi özelliklere donatılmış.

Yazılımsal olarak birçok özelliği bulunan DJI Osmo Mobile 3, spor modu sayesinde çok hızlı hareket imkanı sunuyor. Üzerinde 2.450 mAh pil bulunan ürünün pili 2.5 saatte şarj olabiliyor ve tam şarj ile 15 saate kadar kullanılabiliyor. DJI yeni ürünle ilgili bir de video yayınladı:

DJI Osmo Mobile 3 fiyatı

Gimbal'ın ABD fiyatı 119 dolar olarak açıklandı. DJI ürünleri Türkiye'de de bulunduğu için muhtemelen önümüzdeki haftalarda ülkemizde de satışa sunulacaktır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.