Deseat.me ile gereksiz hesapları sil
Deseat.me , bir Google veya Outlook hesabı ile oturum açmanızı ister, ancak internette varlığınızı silmek için endişe etmemeniz gerekir.

Giriş yaptıktan sonra, Deseat.me, diğer hesaplar için giriş yaptığınız hesabı tarar. Tek yapmanız gereken o hesabı saklamak veya silmek isteyip istemediğinizi seçmek ve Deseat.me işi sizin yerinize yapacaktır (bazı hesaplar manuel olarak kapatılmalıdır ve Deseat.me bu durumda sizi uygun sayfaya götürür).

Unuttuğunuz bir sürü hesaptan kurtulmak istiyorsanız, Deseat.me başlamak için iyi bir yer.

JustDeleteMe'de kaçırmış olanları bulun
JustDelete.me , hesabınızı kaldırma adımlarınızla birlikte kaydolmuş olabileceğiniz büyük bir sitelerin dizinidir. Deseat.me birkaçını kaçırdıysa, geri kalanını bulmak ve onlardan kurtulmak için gideceğiniz yer burasıdır.

Bir hesap silinemiyor mu?
Yapmanız gereken en iyi şey, o sitelerde kimliğinizde bazı değişiklikler yapmak ya da yapamayacağınız bir veya daha fazla hesabınız varsa silmektir. E-posta adresinizi, doğum tarihinizi, adınızı, telefon numaranızı değiştirin ... kim olduğunuzu anlamanız için muhtemelen kullanılmasını istemediğiniz kimlik bilgileri.

Google'dan kişisel bilgilerinizi temizlemesini isteyin
İnternette yayınlanan belirli bir kişisel bilginiz varsa, Fotoğraflar, adresler, sosyal güvenlik numaraları ve yasadışı olarak paylaşılan diğer bilgiler tamamen kaldırılabilir, ancak anında olması beklenmemektedir - Google her bir davayı tek tek inceler ve zaman alabilir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.