1. TinEye


Sahte haberlerde montajlanan görseller artık gündelik hayatın bir parçası oldu. Tüm bunların önüne geçmek de bu siteyle hayli kolay. Bir fotoğrafın ne zaman çekildiği ve amacına uygun olarak kullanılıp kullanılmadığını anlamak için tersine arama yapan gelişmiş mekanizmasıyla TinEye'a ihtiyacınız olabilir.


Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

2. Mindmup


Beyin fırtınası yapmak hayatın her anında önümüzü görmemizi sağlar. Üstüne üstlük bu hayali fırtınayı kayıt altına alıp planlarımızı, fikirlerimizi haritalandırmak da bize tutarlı bir gelecek projeksiyonu verir, çalışırken bulunmaz fırsattır! Mindmup'la zihninizin bir haritasını çıkarın, verimliliğinizi katlayın.


Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

3. Privnote


Resmen kendi kendimize heyecan yaratmamıza olanak sağlıyor Privnote ve bunu da çok iyi yapıyor. Nasıl mı?


Notunuzu yazın, linki paylaşın, okunduktan sonra da iz bırakmadan yok edin! Gizemin eğlencesi dostluklarınıza renk getirsin


Siteye buradan ulaşabilirsiniz..

4. Chrome Music Lab


Hiçbir uygulama indirmeden kendinize ait müzikler yaratabilme fikri hiç de fena değil, ne dersiniz? Chrome Music Labiumların hem müzik dinlemeye hem de eğlencenini dibine vurduran arayüzüyle müzik yapmaya imkan sağlıyor.


Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.