Güncel

Kim Kardashian sosyal medyada hayranlarından tepki aldı

Kim Kardashian 28 yaşındaki sevgilisi Pete Davidson'a karşı kıskançlık krizine girdi. Sosyal medya hesabı üzerinden bir hamlesi ile tepkileri üstüne topladı.

Kim Kardashian sosyal medyada hayranlarından tepki aldı

Kim Kardashian her zaman farklı olaylarla adından söz ettirmeyi başarıyor. Ancak bu seferki pek olumlu bir olay değil. Kardashian eski eşi Kanye West'den ayrıldığından beri pek fazla kişiyle gözükmüyordu. Ancak son dönemlerde Saturday Night Live oyuncularından Pete Davidson ile el ele görüntüleri sızmıştı.

Pete Davidson ile ilişkisini gizli kapaklı yaşayan Kardashian kıskançlık krizine girerek yaptığı bir hamle ile tepki topladı. Kardashian'ın sevgilisi Pete Davidson yılbaşı için Miley Cyrus ile program yapmıştı. 

Kim Kardashian sosyal medyasında hayranlarından tepki aldı

Yaptıkları program neticesinde Kardashian'ın sevgilisi Pete Davidson kendi Instagram hesabı üzerinden Miley Cyrus ile fotoğraflarını paylaşmaya başladı. Bu durum Kim Kardashian'ın canını sıkmış olacak ki, 41 yaşındaki Kardashian 28 yaşındaki sevgilisini kıskanarak Miley Cryus'u takip etmekten çıktı.

kim

Miley Cyrus'un hayranlarının tepkisini çeken hamle ortada bir aşk üçgeni olup olmadığı sorusunu akıllara getirdi. Pete Davidson daha önce Ariana Grande gibi gibi isimlerle de sevgili olmuştu. O dereceki ünlü komedyen sevgilileri sayesinde ününe ün kattı diyebiliriz. Psikolojik problemleri olan 28 yaşındaki komedyenin 41 yaşındaki Kim Kardashian ile sevgilisi olması en başta hayranlar tarafından da garipsenmişti. Kardashian'ın Miley Cryrus'u sevgilisi ile çıktığı bir tatilde takip etmekten çıktığı da belirtildi.

Yorumlar
Şatlyk Ikramov
Redmi 8A hangi zamda 13 version güncellemesi geliyor
Cevapla
nfk
teknoloji ???
Cevapla
Sanane
Elif sence haklı mı?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.