Güncel

Kingston CES 2019’da yeni ürünlerini sergileyecek

Dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı CES 2019'da Kingston da yeni ürünleriyle yer alacak.


Bellek ürünleri ve teknoloji çözümleri alanlarında çalışmaları bulunan Kingston Technology Company Inc.'in flash bellek iştiraki Kingston Digital, Inc. tüketicilere ve kurumsal müşterilere yönelik yeni ürünlerini CES 2019'da paylaşacak. 30 yılı aşkın süredir sektör lideri, yüksek performanslı, güvenilir ve tutarlı ürünler sunan Kingston bu yıl da geleneğini sürdürecek.

Kingston CES 2019’da yeni ürünlerini sergileyecek

Kingston’ın CES 2019 Fuarında sergileyeceği ürünler ve çözümler ise şöyle:

  • Her düzeyden tüketiciye olağanüstü hız ve yüksek performans sağlayan yeni nesil dört kanal NVMe M.2 SSD’ler
  • Şirketin pek görülmeyen bir yüzü olan, günlük yaşamımızda kullandığımız gömülü güç ürünleri çözümleri.
  • Güvenlik ve araç kameraları gibi cihazlar için dayanıklı microSD kartlar
    Yeni U.2 NVMe SSD’ler ve RAID 0 yapılandırmasıyla gelen veri merkezi sınıfı SATA SSD’lerle donatılmış 8K video düzenleme istasyonu. Kingston son yıllarda, içerik yakalama ve post prodüksiyon alanlarında Hollywood sinema endüstrisiyle birlikte çalışıyor. Fuarda, stüdyoların kullandığı bazı araçlar da gösterilecek:
  • SATA SSD’lerden 5 kata kadar daha yüksek performans sunan DC1000M NVMe U.2 SSD, Kingston’ın U.2 biçimli ilk SSD’si olacak. 2. Kademe Bulut hizmet sağlayıcılarına yönelik yeni nesil yüksek performanslı NVMe sunucuları ve depolama dizileri tasarlayan sistem entegratörleri ve OEM veya markasız sunucu platformları kullanan hosting şirketleri için bu ürün mükemmel bir çözüm sunuyor.
  • Data Center 500R (DC500R) ve Data Center 500M (DC500M) SATA SSD’ler. DC500R, okuma odaklı iş yükleri için optimize edildi. DC500M ise hem okuma hem de yazma içeren iş yüklerine göre geliştirildi. Her iki sürücü de dünyanın iş yükü gereksinimlerinin yüzde 80’ini karşılayan dayanıklılık düzeyine sahip. Ürünlerin giriş çıkış ve gecikme konularında tutarlı olmasını ve nasıl performans göstereceklerinin öngörülebilmesini sağlamak için tasarımda ana kriter olarak Quality of Service (QoS) kullanılıyor.
Yorumlar
yakup
samsung marka bi ara kullandım hiç memnun kalmadım problem yaşattı şuan kingston marka kullanıyom gayet de memnunum...
Cevapla
Mert
Samsung 4tb SSD yapmış bunlar hala 240gb puuuu
Cevapla
yakup
kingston ürünleri gayet sağlam uzun ömürülü problem yaşatmayan bir marka burdan kingston firmasına tebrik ederim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.