Güncel

Kingston DataTraveler Bolt kazanma fırsatı!

Bu haftaki yarışmamızda bir takipçimize Kingston DataTraveler Bolt hediye ediyoruz. Yarışma şartları ve detaylar haberimizde!


Geleneksel hale gelen yarışmalarımız devam ediyor. Bu haftanın şanslı Teknolojioku takipçisi bizden bir adet Kingston DataTraveler Bolt kazanacak. 

Kingston DataTraveler Bolt kazanma fırsatı!

Daha öncesinde yine aynı ürün için bir yarışma düzenlemiştik. Ancak kazanan arkadaşa ve yedek kazananlara ulaşamadığımız için tekrar bu yarışmayı düzenleme kararı aldık.

Peki bu ürün ne işe yarıyor? Bolt, iPhone ya da iPad’inizin saklama alanını genişletmenize yarayan bir bellek. iPhone için bir Flash sürücü gibi düşünün. Takın, Bolt uygulamasını indirin ve film rulonuzu yedekleyin. 11-15 Şubat tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz yarışmamızın kuralları ise oldukça basit:

Kingston DataTraveller Bolt kazanabilirsiniz!

Yarışma ile ilgili detaylar aşağıda yer alıyor: Yarışmaya katılmak için gerekli olan sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

Çekiliş kuralları;

  • Hediye çekilişimiz 11-15 Şubat tarihleri arasında yapılacaktır.
  • Çekilişimiz Gleam.io aracılığıyla gerçekleştiriliyor.
  • Her katılımcı sadece 1 kere çekilişe katılabilir. Çekilişe katılmak için açılan sahte hesaplar çekilişe dahil edilmeyecek ve durum anlaşıldığında bu kişi çekilişe katılma hakkını kaybedecektir.
  • Hediyeyi kazanan şanslı takipçimizi 15 Şubat 2019 Cuma günü saat 18:30'da sosyal medya hesaplarımızdan duyuracağız ve iletişime geçeceğiz. 3 gün içerisinde bize iletişim bilgilerini göndermesini isteyeceğiz. Eğer kullanıcı ile iletişim sağlanamaz ise yedek talihli ile hediye için iletişim kurulacaktır.
  • Hediyenin kargo ücreti bize aittir.

Şimdiden herkese bol şanslar! Yeni bir çekilişte görüşmek üzere.

Yorumlar
İSMAİL
ZATEN ABONEYİZ SİZİ SÜREKLİ TAKİP EDİYORUZ:)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.