Güncel

Kipa'dan çevre dostu öneriler

Kipa web sayfasında ihtiyaçlardan kısıtlamadan nasıl enerjiden tasaruuf edeceğimize dair bilgiler verdi.

Kipa'dan çevre dostu öneriler

Kipa, sayfasında enerji tasarrufuna dair gerekli bilgileri verdi ve bir yazı paylaştı. Paylaştığı yazıda şunları söyledi.

Günlük yaşantımızın her bölümünde enerjiyi daha verimli kullanarak, ihtiyaçlarımızdan kısıtlama yapmadan hem aile bütçesine ve ülke ekonomisine katkıda bulunabilir hem de çevremizi korumak adına büyük bir fark yaratabiliriz.
1333573329_figure-mainpage.png

Çevreye duyarlı seçimler yapmayı yaşam tarzınızın bir parçası haline getirmek aslında zor değil. Evde ve işyerinde bazı alışkanlıklarınızda yapacağınız değişiklikler, ısınma, aydınlanma, ulaşım gibi ihtiyaçlarınızı karşılarken yapacağınız bilinçli seçimler sayesinde siz de çevre dostu bir yaşam sürdürebilirsiniz.

Biz sizin için, enerji tasarrufu yapmanızı sağlayacak bazı ipuçları hazırladık. Gelin sizler de bu konuda kendinizi ve başkalarını eğiterek çevremizin korunmasında pay sahibi olun. Lütfen unutmayın; küçük şeyler büyük farklar yaratır.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.