Kırılması en zor 15 rekor! - Page 1

En fazla dava açma rekoru- Jonathan Lee Riches

Jonathan Lee Riches, herkesden biraz farklı bir özelliğe sahip. Bu adam tam 4 bin kez dava açtığı için Guiness Rekorlar Kitabı'nda yerini aldı. Şikayetçi olduklarından bazıları ise şunlar: Justin Timberlake, John McCain, NASA, Bill Gates, David Beckham, Steve Jobs, eBay, Amazon.com, Barack Obama, Jennifer Lopez, Britney Spears, Yahoo ve Eyfel Kulesi.

Kırılması en zor 15 rekor! - Page 2

Atom bombasından kurtulma rekoru- Tsutomu Yamaguchi

Sadece iki şehire atom bombası atıldı, bu adam ikisinde de o şehirlerdeydi. Tsutomu Yamaguchi, hayatında iki kez patlayan atom bombalarından sağ kurtulmayı başarmış. 1916 yılında Japonya'nın Nagazaki kentinde doğan Yamaguchi, atom bombası patladığı sırada iş için gittiği Hiroşima'da bulunuyordu. Yaşananların ardından Nagazaki'deki evine dönen talihsiz adam burada ikinci atom bombasına yakalandı. Ancak ikisinden de sağ kurtulmayı başararak, kolay kolay kırılamayacak bir rekorun sahibi oldu.

Kırılması en zor 15 rekor! - Page 3

Herşeyi yeme rekoru- Michel Lotito

"Bay her şeyi yiyen" adıyla ün yapan Michel Lotito, doğuştan gelen bir yeteneğe sahip. Sindirim sistemi herhangi bir insanınkinden çok daha aktif çalışan Lolito, cam, metal, demir, tahta, yün ne bulursa yiyebiliyor. Lolito'nun 18 bisiklet yemişliği var. 2007 yılında ölene kadar 18 bisiklet, 15 alışveriş arabası, 7 televizyon, 6 avize, 2 yatak, 1 kayak takımı, 1 tabut, 1 bilgisayar, 1 de araba yedi

Kırılması en zor 15 rekor! - Page 4

En fazla rekora sahip olma rekoru - Ashrita Furman

Guinness Rekorlar Kitabı'nda 200 farklı dalda rekoru bulunan Ashrita Furman kırılması imkansız bir rekoru elinde bulunduruyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.