Kişiliğinizi yansıtacak 8 Samsung Galaxy S6 kapağı! - Page 1

Samsung Galaxy S6 resmi kapağı

Evet, bir Samsung Galaxy S6 serisi telefon edindiğinizde kutusunun içinden çıkması muhtemel, bildiğimiz sade bir kapak bu. Ucuz bir deriden imal edilmiş ve ön tarafında gelen, giden bildirimleri görebileceğiniz bir pencereye sahip. Beyaz, turuncu, mavi, altın sarısı ve sarı olarak 5 farklı renkte gelecek. Eğer kutuya dahil edilmemişse, ki bu satıldığı ülkeye göre değişecek bir durum olduğu için ülkemizle ilgili bilgi hala çok net değil. Yine de, eğer kutudan çıkmazsa, piyasa fiyatı 20 TL ve 25 TL arasında değişebilir. 'Zaten telefona çok para verdim, kapağı canımı yakmasın' diyenler için.

Kişiliğinizi yansıtacak 8 Samsung Galaxy S6 kapağı! - Page 2

Encase Cüzdan

Daha düzgün ve karakterli bir tasarıma sahip olan Encase Türkiye’de 40 liradan satılacak. Deri kaplama ve sağlam bir kapak olan Encase gerçekten bir cüzdan gibi kullanılabilir, ancak kredi kartı konulacak yeri yok. Bu detayın kılıfı kalınlaştıracağı düşüncesi bunu engellemiş olabilir. Ancak banknot çekmecesi de neredeyse yok gibi. Yani kendinizi zorlasanız, 100 TL'lik en fazla 3 banknot alamayabilir. Adına cüzdan demek biraz abartılı olmuş sanki. Yanında az para taşımak isteyenler için tasarlandığını düşünüyorum.

Kişiliğinizi yansıtacak 8 Samsung Galaxy S6 kapağı! - Page 3

Samsung şeffaf kılıf

Galaxy S6’sının doğal renklerini bir kılıfın ardına saklamak istemeyenler için ideal bir ürün. ‘Samsung Galaxy Clear Case’ adındaki bu tasarımın fiyatı neredeyse 90 lira. Telefonun kenarlarına yerleştirilen kılıf aslında bir tampon görevi görüyor. Son derece dayanıklı şeffaf silikondan üretilmiş. Altın ve gümüş renkleriyle piyasaya çıkacak. Ekranı düşme anında, yüz üstü durumda zemin şokundan korumak için dört kenarında da sağlam çıkıntılara sahip. Telefonumun rengi bana yeter diyorsanız Clear tercih edebilirsiniz.

Kişiliğinizi yansıtacak 8 Samsung Galaxy S6 kapağı! - Page 4

Şiirsel uyum (Poetic Affinity)

Evet, bu kılıfımızın adı; Poetic yani ‘Şiirsel’. Affinity kılıf üreticisinin Galaxy S6 ürünlerinden biri. Onun için ‘Poetic Affinity’ olarak pazarlanacak. Poetic kılıf, yine Clear Case gibi telefonu tamamen değil kenarlarından darbelere karşı korumak üzere tasarlanmış. Termoplastik poliüretan yapısıyla oldukça dayanıklı ve ekranı korumak için döer köşede birer çıkıntıya da sahip. Telefon yüz üstü düşse bile zemine değmeyecek şekilde cihazı koruyabiliyor. Türkiye satış fiyatı 40-50 TL civarında olabilir. Poliüretan ve plastiğin şiirsel bir uyumu olabileceğini düşleyenler için ideal.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.