Kıyamet senesi mi? 2020 yılında başımıza gelen 10 felaket! - Page 1

2020 yılına girerken yapılan kutlamalar şu olacaklar önceden bilinebilseydi yapılır mıydı? Cevap kesinlikle hayır… Çünkü 2020 insanların yüzünü şu ana kadar maalesef ki hiç güldürmedi ve daha çok felaketler ile gündeme geldi. Şu ana kadar birçok üzücü olaya şahit olduğumuz yeni yılda, bir tek uzaylıların dünyamızı istila etmesi gibi olağanüstü bir durum yaşamadık. Ancak söz konusu 2020 olunca bu uçuk fikre bilme “asla olmaz” diyemiyoruz.


Şu ana kadar 2020 yılında aklımıza gelen gelmeyen birçok irili ufaklı olay yaşadık. Koronavirüs bunlardan en sonuncusu ve de en yıkıcı olanı ancak diğer bu diğer felaketlerin üstünü örtmüyor. Diğerlerini şu an için unutmuş olsak da, 2020 olumsuz anlamda asla unutulmayacak bir yıl… İşte 2020 yılında başımıza gelen 10 felaket!

Kıyamet senesi mi? 2020 yılında başımıza gelen 10 felaket! - Page 2

Elazığ depremi


Yeni yılın henüz ilk ayında kötü bir sürpriz ile karşı karşıya geldik. 24 Ocak akşamı yaşanan depremde 41 kişi hayatını kaybetti.

Kıyamet senesi mi? 2020 yılında başımıza gelen 10 felaket! - Page 3

Sabiha Gökçen'de uçak pistten çıktı


Depremin şokunu henüz atlatamayan Türkiye, 5 Şubat günü bir şok daha yaşadı! Sabiha Gökçen Havalimanına iniş yapan bir yolcu uçağı pistten çıktı. Uçak üçe bölünürken, 3 kişi öldü 180 kişi yaralandı.

Kıyamet senesi mi? 2020 yılında başımıza gelen 10 felaket! - Page 4

İran yolcu uçağını vurdu


İran Kasım Süleymani'nin intikamını almak için ABD üslerini hedef aldı ancak füzelerden biri Ukrayna'ya giden yolcu uçağına isabet etti. Kaza sonucu uçaktan kurtulan olmadı ve 176 kişi hayatını kaybetti.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.