Kocasını öldüren kadın sosyal medyayı salladı! İçine cin mi girdi? (video)

Kocasını öldüren kadın sosyal medyanın gündemine oturdu. Kadının görüntüsü içine cin girdiği şeklinde yorumlandı.

Kocasını öldüren kadın sosyal medyayı salladı! İçine cin mi girdi? (video)

Sosyal medya bugün ilginç bir içerikle sarsıldı. Kocasını öldürdüğü iddia edilen kadının görüntüsü sosyal medyayı da ikiye böldü. Kimisi kadının akli dengesinin yerinde olmadığını savunurken, kimisi de kadına bazı varlıkların musallat olduğunu iddia etti.

Kimileri ise kadının cezadan sıyrılmak için böyle bir yola başvurduğunu ve tamamen rol yaptığını savundu. Açıkçası kadının ne amaçla böyle bir ruh haline büründüğünü bilmiyoruz. Fakat görüntülerin korkutucu olduğunu söylemek sanırım pek de yanlış bir ifade olmayacaktır.

Dilerseniz bu görüntülere aşağıdan göz atabilirsiniz. Bu arada dip not olarak belirtelim. Görüntüler yaşı ufak takipçilerimiz için ürkütücü olabilir.

Kocasını öldüren kadın sosyal medyayı salladı! İçine cin mi girdi? (video)

Burada yorum tamamen siz takipçilerimizin. Kadına bir varlık mı musallat oldu, akli dengesi mi bozuk yoksa bilerek mi böyle bir rol kesiyor biz karar veremedik.

Peki sizin bu konudaki görüşünüz ne? Gerçi sonuç ne olursa olsun kadının işlediği cinayetin üstünü örtmesi pek de mümkün değil.

Tabi ki şu da bir gerçek. Ne olursa olsun kadının bu görüntüsü hayli ürkütücü. Muhtemelen bu ürkütücülüğün sebebi de izlediğimiz filmlerden geliyor. Bu sahneler filmlerden zihnimize kazınmış durumda. Dolayısıyla unutmak da pek kolay olmayacak.

Birisi bize musallat olunan insan denildiğinde aklımıza gelen sahne tam olarak da bu oluyor. Tabi ki bunun gerçekliği de yani musallat olan varlıkların olup olmadığı da tartışmaya açık bir konu.

Ayrıca bu olay Amerika'da olsa 3 bölümlük mini dizi olarak karşımıza çıkardı.