"Konuşanlar" programı Youtube'dan kaldırıldı!

Hasan Can Kaya'nın "Konuşanlar" programının tüm bölümleri YouTube'dan kaldırıldı!

"Konuşanlar" programı Youtube'dan kaldırıldı!

Artık Acun Ilıcalı'nın yeni projesi Exxen ile devam edecek olan "Konuşanlar" adlı şov programının tüm bölümleri YouTube'dan kaldırıldı! 

Youtube'dan kaldırılan "Konuşanlar" adlı şov artık Exxen'de!

Öncelikle merak edilen sorulara cevap verelim. Hasan Can Kaya kimdir? "Konuşanlar" isimli şov programı nedir? Hasan Can Kaya'nın sunduğu, mizah tadındaki "Konuşanlar" programı neden Youtube'dan kaldırıldı?

Hasan Can Kaya, espritüel kişiliğe ile dikkat çeken, bu nedenle de kariyerine tiyatro alanında devam etmeyi seçmiş, kendine ait hikayeleri, senaryoları ile izleyicilerini eğlendiren isimdir.

"Konuşanlar" programı Youtube'dan kaldırıldı! - Resim : 1

"Konuşanlar" ise, kendisine Youtube'da yer bulmuş, program ile aynı isime sahip kanalda yayınlanan, Hasan Can Kaya'nın yönettiği bir şov programıdır. Hasan Can Kaya'nın ismi de zaten bu program ile parlamıştır. Zira Hasan Can Kaya, şu anda Youtube'da 1.74 milyon aboneye ulaşmış durumda.

Acun Ilıcalı, Hasan Can Kaya gibi bir ışığı fark etmiş olacak ki; hayran kitlesi her geçen gün artan Konuşanlar programının yayın haklarını, önümüzdeki günlerde açılacak olan dijital platform kanalı Exxen vasıtası ile satın aldı.

Zira Hasan Can Kaya da kısa bir süre önce Acun Ilıcalı ile anlaştığını ve Konuşanlar isimli programa ait yeni bölümlerinin Ilıcalı'nın Exxen isimli dijital platformunda yayımlanacağını abonelerine duyurmuştu.

Acun Ilıcalı'nın Konuşulanlar programının yayın haklarını alması sebebi ile de programın bölümleri Youtube kanalından kaldırıldı.