Korku dolu anlar! Kafalarının hemen üzerinden uçak geçti - Page 1

Bir Wizz Air yolcu jetinin iniş yaptığı sırada çekilen kareler, muhtemelen bir uçağın insanlarının kafalarının birkaç metre üzerinden geçtiği en yakın anları gösteriyor. Bu inişin görüntüleri geçen hafta Skiathos adasına iniş yapan uçakları izlemek üzere konumlanan bir jet meraklısı tarafından kaydedildiği öğrenildi.

Korku dolu anlar! Kafalarının hemen üzerinden uçak geçti - Page 2

Adada denizden sadece birkaç metre ötede inşa edilen iniş pisti, muhteşem inişleri yakalamak isteyen turistler için bir cazibe merkezi haline gelmiş durumda. Bu iniş, uçak asfalta doğru savrulup havalimanı çitini zor bir şekilde aşarken deneyimli uçak gözlemcilerini bile şok edecek kadar şaşırtıcıydı.

Korku dolu anlar! Kafalarının hemen üzerinden uçak geçti - Page 3

Wizz Air tarafından işletilen Airbus A321neo’nun piste yaklaşırken, pistin çevresindeki çitin bir kısmını ve hatta etraftaki insanların bazılarını geriye doğru ittiği görülüyor. Görüntüler, deniz üzerinden havalimanına doğru ilerleyen uçağın görüntüleriyle başlıyor.

Korku dolu anlar! Kafalarının hemen üzerinden uçak geçti - Page 4

Birkaç kişinin sahilde ve denizle pist arasındaki dar bir arazi boyunca uzanan yolda toplandığı görülüyor. Uçak yaklaştıkça, bazı izleyiciler alçak bir iniş beklentisiyle yoldan çekilmeye başlıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.