Koronavirüs sonrası fiyatı en çok artan ürünler! - Page 1

Koronavirüs felaketi tüm dünyada etkisini sürdürürken, salgın ile birlikte bazı ürünlere olan talep fazlasıyla arttı. Bu ürünlerin fiyatları kullanımı çok yaygın olmadığından dolayı normal koşullarda oldukça düşüktü ancak salgın sonrası fiyatlar ikiye hatta yer yer üçe katlandı. Peki ama virüs sonrası en çok talep edilen ve fiyatı fahiş noktalara gelen ürünler hangileri? Haberimizin detaylarında!

Koronavirüs sonrası fiyatı en çok artan ürünler! - Page 2

Tek kullanımlık maskeler


Tek kullanımlık maskelerin fiyatlarında inanılmaz bir artış yaşandı. Virüs öncesi içerisinde 30'dan fazla olan cerrahi maskeler 9.50 TL'den satılıyordu. Virüs sonrası bu fiyat 80 TL'nün üzerinde sıçradı. Ancak neyse ki devletimiz duruma el koydu ve artık maskelere bedava erişim sağlanabiliyor.

Koronavirüs sonrası fiyatı en çok artan ürünler! - Page 3

Kolonya


Kolonya fiyatları da virüs ile beraber artmış durumda. Özellikle 80 derece kolonyaların virüs üzerinde öldürücü etkiye sahip olmasının anlaşılması, fiyatların artmasındaki ana etken olarak öne çıktı.

Koronavirüs sonrası fiyatı en çok artan ürünler! - Page 4

Ateş ölçer


Virüsün en büyük semptomlarından olan ateşin çıkması da ateş ölçerlere olan talebi arttırdı. Bu da maalesef fiyatların yükselmesine sebep oldu.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.