Güncel

Kripto piyasası bir haftada %16 değer kazandı!

Kripto piyasası bir haftada 133 milyar doları toparlayarak sermayesinin %16'sını geri kazandı!

Kripto piyasası bir haftada %16 değer kazandı!

Kripto para piyasası , geçen hafta 130 milyar dolardan fazla toparlandıktan sonra, sermayesinin %16'sını geri kazandı!

Kripto piyasası bir haftada %16 değer kazandı!

Kripto piyasası kapitalizasyonunun değerindeki artış, endüstrinin kripto para birimi kışının ortasında olduğuna dair korkuların olduğu bir zamanda geliyor. Buna rağmen, küresel kripto para piyasa değerinin toplam değeri geçen gün %3,3'ten fazla arttı.

Ayrıca, CoinMarketCap verilerine göre, geçtiğimiz hafta 18 Haziran'da 832 milyar dolardan 25 Haziran'da 965 milyar dolara çıkarak 133 milyar dolarlık ve toplamda %15.99'luk bir artışı temsil etti.

Kripto piyasası bir haftada %16 değer kazandı! - Resim : 1

Küresel kripto piyasa değeri. Kaynak: CoinMarketCap

Bitcoin fiyatının tersine çevrilmesi

Amiral gemisi kripto para biriminin değeri, giriş açısından küresel kripto pazarına öncülük ediyor. Şu anda, en yüksek piyasa değerine sahip dijital varlık olan Bitcoin ( BTC ), son 24 saatte %-2.03 ve önceki hafta %9.67 artışla 20.800$'dan işlem görüyor.

Kripto piyasası bir haftada %16 değer kazandı! - Resim : 2

Küresel kripto piyasa değeri. Kaynak: doviz.com

Bitcoin, geçen hafta 338 milyar dolardan 408 milyar dolarlık bir piyasa değerine düştü. 20.000 $'da bu kadar önemli bir seviyenin üzerinde bir pozisyonu korumaya devam etti. Bu hafta gösterilen kararlılığa rağmen, bu yeni hafta kripto para birimi için başka bir deneme aşaması olabilir.

Destek, sıkıntı belirtileri göstermeye devam ediyor ve burada bir kırılma, yatırımcıların sektöre olan inancını teste tabi tutabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.