Güncel

Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için Cardano fiyatını tahmin etti

Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için Cardano fiyatını tahminde bulundu!

Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için Cardano fiyatını tahmin etti

Cardano ( ADA ), önemli direnç seviyelerinde başarısız olduktan sonra ayıların varlığın kontrolünü ele geçirmesiyle uzun süreli satışlar kaydediyor. Merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığı, genel kripto piyasası soğuma  süresine paralel olarak ivme kaybetti.

Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için Cardano fiyatını belirledi

ADA'nın düşüş eğilimine rağmen, bir kripto para birimi topluluğu önümüzdeki günlerde varlık için olumlu bir sonuç öngörüyor. Özellikle, fiyat tahmini özelliğinden yararlanan CoinMarketCap topluluğu, ADA'nın 28 Şubat 2023'te ortalama 0,43 ABD doları fiyatla işlem göreceğini tahmin ediyor.

Tahmine ulaşılırsa bu, ADA'nın token'ın yayınlanma sırasındaki fiyatından %20 daha yüksek bir fiyattan işlem yapacağı anlamına gelir. Fiyat tahmini, 1.991 topluluk üyesinin oylarına dayanmaktadır.

Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için Cardano fiyatını tahmin etti - Resim : 1

ADA topluluk fiyat tahmini. Kaynak: CoinMarketCap.

Bu arada, bir makine öğrenimi algoritması da ADA'nın önümüzdeki günlerde büyük olasılıkla yeşil bölgede ticaret yapacağını öngörüyor. Özellikle, PricePredictions aracı, ADA'nın 14 Şubat 2023'te muhtemelen 0,391 ABD doları değerinde olacağını öne sürüyor.

Cardano'nun yükseliş sürücüleri

Topluluğun Cardano'daki yükseliş eğilimi, artan ağ gelişimi gibi faktörlere bağlanabilir. Bu doğrultuda, ağ son zamanlarda temel ölçümleri altında birkaç kilometre taşına ulaştı. Örneğin ağ , Eylül 2021'de işlevselliği dahil ettiğinden bu yana 2 Şubat itibarıyla 5.000 akıllı sözleşmeye ulaştı.

Başka yerlerde, blok zinciri, 10,4 milyar dolarlık bir değerleme ile piyasa kapitalizasyonunu alarak önde gelen akıllı sözleşme kripto projeleri arasında ikinci sırada yer aldı. Ağ, 701 etkinlikle GitHub geliştirme etkinliğinde de üst sıralarda yer alıyor.

Ayrıca, ADA fiyatı 0,5 $ seviyesini hedeflemek üzere hareket ederken, ağ aynı zamanda artan balina faaliyetine de tanık oluyor, bu da ADA'dan ne beklenebileceğinin sinyalini verebilecek bir faktör. Finbold tarafından bildirildiği üzere, 2023'ün başından bu yana 1 milyon ile 100 milyon arasında tutan ADA adresleri 36 arttı.

Cardano fiyat analizi

Basın zamanında ADA, son 24 saatte %6'nın üzerinde düşüşle 0,36 dolardan işlem görüyordu. Haftalık grafikte ADA neredeyse %10 düştü.

Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için Cardano fiyatını tahmin etti - Resim : 2

ADA yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Mevcut durumda, ADA hala 0,40 Dolar'da dirençle karşı karşıya kalırken, 0,35 Dolar destek bölgesi olmaya devam ediyor. Şu anda, herhangi bir önemli ralli başlatmak için ADA, çoğunlukla alıcıların etkisine bağlı olacak.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.