Kripto topluluğu, 31 Ağustos 2022 için VeChain fiyatını tahmin etti!

Kripto topluluğu, yine bir tahminde bulundu! Topluluk, Şimdi de 31 Ağustos 2022 için VeChain fiyat tahminini yükseltiyor!

Kripto topluluğu, 31 Ağustos 2022 için VeChain fiyatını tahmin etti!

VeChain, platformun yerel tokeni VET'nin geçen yıl önemli ölçüde artmıştı, ancak şu anda artan ilgiyi kaydeden kripto para projeleri arasında yer alıyor. VeChain'e olan ilgi, kısmen finans, enerji, gıda ve tıp dahil olmak üzere farklı endüstriler için güvenilir olmayan verilerdeki önemli zorlukları çözme yeteneğinden kaynaklanmaktadır.

Kripto topluluğu, 31 Ağustos 2022 için VeChain fiyatını tahmin etti!

Son aylarda VET, konsolidasyon döneminden çıkmaya ve devam eden kripto para ayı piyasasının gerektirdiği bir toparlanma yoluna girmeye çalıştı. Genel piyasanın son zamanlarda kısa vadeli bir ralli yaşaması ile, VET yatırımcıları, tokenin ilerlemeye dayanacağını ve kazanımları sürdüreceğini umuyor.

CoinMarketCap kripto para topluluğu, VET'in 31 Ağustos'a kadar ortalama 0.048$'dan işlem göreceğini tahmin ediyor. 822 topluluk üyesinin tahminleri, tokenin o andaki mevcut fiyatı olan 0.23$'dan %107'lik bir büyümeyi temsil ediyordu. Token şu anda 0,02686 dolardan işlem görüyor.

Bununla birlikte, topluluk, 433 üyenin oylarına dayalı projeksiyonla, MEÖ'nün Eylül 2022'nin sonunda 0.057 $'a yükselmesini ve mevcut değerden %140'ın üzerinde kazanç elde etmesini bekliyor.

Kripto topluluğu, 31 Ağustos 2022 için VeChain fiyatını tahmin etti! - Resim : 1

Kripto topluluğu VET fiyat tahmini 31 Ağustos. Kaynak: CoinMarketCap

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır. 

Sorumluluk Reddi: CoinMarketCap kripto para topluluğu fiyat tahmini yalnızca kullanıcılarının oylarına dayanmaktadır. Tahminler, ay sonu fiyatlarını garanti etmez.