Güncel

Kripto topluluğu, Eylül ayı sonu için XRP fiyatını tahmin etti!

Kripto topluluğu, Eylül ayı sonu için XRP fiyat tahmini yapıyor. Tahminler yükselişi işaret ediyor!

Kripto topluluğu, Eylül ayı sonu için XRP fiyatını tahmin etti!

XRP, Ripple'ı çevreleyen devam eden yasal tartışmalara rağmen, piyasa değeri ile ilk on dijital varlıkta bir noktayı koruyarak, kripto pazarındaki konumunu korumayı başardı. Peki tahminler ne yönde?

Kripto topluluğu, Eylül ayı sonu için XRP fiyatını tahmin etti!

Yatırımcılar davanın ortasında, daha geniş kripto ayı piyasasından çıkmaya çalışırken, XRP'nin bir sonraki fiyat hareketi hakkında spekülasyon yapmaya devam ediyor.

CoinMarketCap kripto topluluğu, XRP'nin Eylül 2022'nin sonuna kadar ortalama 0,49 $ değerinde işlem göreceğini ve yayınlandığı tarihteki mevcut fiyatından %50'nin üzerine çıkacağını tahmin ediyor. Tahmin, fiyat tahmini özelliğini kullanan 1.166 topluluk üyesinin verdiği oylara göre yapılmıştır.

Kripto topluluğu, Eylül ayı sonu için XRP fiyatını tahmin etti! - Resim : 1

XRP kripto topluluğu fiyat tahmini. Kaynak: CoinMarketCap

XRP küçük kazançlar sağlıyor

Topluluğun yükseliş duruşu, XRP'nin küçük kazançlar kaydetmesi ve son 24 saatte neredeyse %3'lük bir büyüme ile basın zamanında 0,33 dolardan işlem görmesiyle geldi. Bir noktada, ağ, Bitso ve FTX kripto borsalarını içeren 51 milyon dolar değerinde üç büyük ölçekli transferi gerçekleştirdikten sonra, jeton 26 Ağustos'ta iki haftanın en yüksek seviyesi 0,37 dolara ulaştı.

Kripto topluluğu, Eylül ayı sonu için XRP fiyatını tahmin etti! - Resim : 2

XRP yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Yükseliş duruşu korunursa, XRP'nin yol boyunca onu aşağı itmesi muhtemel birkaç engeli olacaktır. Özellikle, SEC ve Ripple arasındaki yasal savaş, her iki taraf da konunun sonucunu beklerken varlığa ağırlık vermeye devam ediyor.

Dava Ripple'ın lehine sonuçlandırılırsa, XRP tokeninin değeri büyük olasılıkla artacaktır. Özellikle, dava Ripple aleyhine giderse, ABD'de bir menkul kıymet olarak kabul edilecek ve muhtemelen fiyatı başka bir yönde etkileyecek ve etkileyecektir.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.