Güncel

Kripto topluluğu müjdeyi verdi! Çifte bayram geliyor!

%83 tarihsel doğruluğa sahip kripto topluluğu, 31 Mayıs 2022 için Bitcoin fiyatını belirliyor!

Kripto topluluğu müjdeyi verdi! Çifte bayram geliyor!

Bitcoin'in (BTC) son haftalarda 38.000 ila 44.000 $ arasında işlem gördüğü ve yatay işlem yapmaya devam ettiği göz önüne alındığında, birçok kripto tüccarının amiral gemisi dijital varlığın her iki yönde de ne zaman keskin bir hareket yaşayacağı konusunda kafası karışık. Ancak 31 Mayıs 2022 tarihi için güçlü bir tahmin var.

Kripto topluluğu, 31 Mayıs 2022 için Bitcoin fiyatını tahmin etti!

CoinMarketCap kripto topluluğu, Bitcoin'in 31 Mayıs 2022'ye kadar mevcut fiyattan %21 artacağını ve hedefin 39.965 üyenin oy ortalamasına dayanacağını düşünüyor.

Kripto topluluğunun BTC fiyat projeksiyonu. Kaynak: CoinMarketCap

Fiyat tahmini, Bitcoin fiyatlarını tarihsel olarak %83,29 doğruluk kaydıyla tahmin eden kripto topluluğu tarafından yapılan son altı tahminin ortalamasına dayanmaktadır.

Kripto topluluğunun BTC tarihsel doğruluğu. Kaynak: CoinMarketCap

Bu arada, 24.872 topluluk üyesi, Haziran ayı sonuna kadar 43.713$, mevcut fiyattan +4.909$, ancak Mayıs ayı tahminine göre daha düşük bir hedef belirledi. Tahmin, Bitcoin kritik 40.000 doların altına düştüğünde geliyor.

Küresel piyasa kargaşası karşısında, piyasa spekülatörleri, özellikle BTC'nin bugüne kadarki %-16,09 oranında düştüğü göz önüne alındığında, güvenli liman varlığı olarak Bitcoin'in performansını hevesle izliyorlar.

Bitcoin için yükseliş senaryoları kuvvetli

Önde gelen kripto para birimi ticaret analisti Michaël van de Poppe'ye göre, 39.300 dolarlık bariyerin üzerinde bir kırılmanın yanı sıra ABD dolar endeksinin (DXY) zayıflamasının, Bitcoin fiyatının yükselişe geçmesine neden olabilecek iki olasılık olduğunu belirtiyor.

Yasal Uyarı:  Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.