Güncel

KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

Teknolojioku.com ailesi olarak, Kurban Bayramının hayırlara vesile olması dileğiyle öncelikle islam aleminin ve siz değerli okuyucularımızın Kurban bayramını en içten dileklerimizle kutlar, hayırlı bayramlar geçirmenizi dileriz.

KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

Bir Kurban Bayramı daha kapımızı çalmış bulunuyor. Niye evlerimiz neşe ve mutlulukla dolacak. Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramını kutlayacağız.

1412342270_img20141003161138.jpg

Bu vesile ile Teknolojioku.com ailesi olarak, Kurban Bayramı'nın ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın barışına ve keseceğiniz kurbanların hayırlara vesile olması dileğiyle öncelikle islam aleminin ve siz değerli okuyucularımızın Kurban bayramını en içten dileklerimizle kutlar, hayırlı bayramlar geçirmenizi dileriz. KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.