Güncel

Kurşun Geçirmeyen T-Shirt

Kurşun Geçirmeyen t-shirt üretildi!


Sonunda buda oldu dedirten bir t-shırt üretildi. Fiyatı biraz tuzlu olan bu t-shırt dışarıdan bakıldığında normal görünsede aslında diğer t-shırt'lardan oldukça farklı bir yapıya sahip. 

Güvenliğinize önem veren bu t-shırt dışarıdan gelebilecek herhangi bir silahlı saldıraya karşı sizi korumaktadır. Can yeleği gibi düşünebileceğimiz bu t-shırt kurşun geçirmemektedir.Tüfek ve hatta bıçak saldırılarını engelleme özelliğine sahip versiyonlarıda bulunmaktadır.

Miguel Caballero Bulletproof Men's Polo Shirt isimi bu ürün farklı katmanlara sahiptir. En dışta ki katman t-shırt'ın pamuklu kısmını oluşturmaktadır. İkinci katman ise mikrofiber ve vucut ısısını ayarlamaya yardımcı olmaktadır. Üçüncü katman ise saldırılara karşı bir koruma mekanizması içermektedir.

Sadece kuru temizleme sayesinde yıkanabile bu t-shırt'un fiyatı ise 3475 $'dor. T-shırt 9 mm tabanca mermilerinden ve 44'lük Mahnum gibi silahların mermilerine kadar geniş bir koruma sağlamaktadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.