Güncel

Kurtlar Vadisi Netflix'e gelmeyecek

Kurtlar Vadisi dizisinin Netflix'e geleceği iddialarına yapımcı şirket Pana Film'den açıklama geldi.


Kurtlar Vadisi'nin yeni bölümlerinin Netflix'te yayınlanmaya başlayacağı iddiasına dizinin yapımcısı Pana Film'den açıklama geldi. Birkaç sezondur herhangi bir kanalda yayınlanmayan dizinin yeni bölümlerinin Netflix'e geleceği iddiasını kesin bir dille yalanlayan fenomen dizi 16 yıllık bir tarihe sahip.

Kurtlar Vadisi Netflix'e gelmeyecek

Ayrıca 4 farklı sinema filmi de bulunan dizinin yapımcısı Pana Film tarafından yapılan açıklamaya göre dizinin yeni bölümleri Netflix'te yayınlanmayacak. Söz konusu haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıklayan yapımcı şirket bir gelişme olduğunda bunu paylaşacaklarının bilgisini de verdi.

Böyle Kurtlar Vadisi hakkında yapılan spekülasyonların da sonu gelmiş oldu. Netflix genelde kendi dizilerini çeken bir platform olduğundan zaten bu iddianın asılsız olduğu baştan bu yana belliydi. Özellikle Türkiye'de daha önce popüler olan dizilerin yeni bölümlerini çekmek Netflix'in tarzına uygun bir çalışma değil. Ancak platformun rakiplerinden olan BluTV, benzer bir çalışmayı Behzat Ç için yaptı. Benzer bir durum yeteri kadar ilgi çekmediği için TV yayın hayatı sona eren Jet Sosyete dizisi için de hayata geçirildi. Dizi PuhuTV'de yeni bölümleriyle beraber yayınlanacak. Ancak Netflix bugüne kadar bu tarz bir çalışma yapmadı.

Yorumlar
Ömür
Hangi kanalda çıkar bilmem ama herhangi bir kanalda oynarsa valla çok sevinirdim kurtlar vadisi bitti benim için TV bitti ilgilenirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler ederim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.