Güncel

Leica X-U Fotoğraf Makinesi Duyuruldu

Dünyanın en ünlü fotoğraf makinesi üreticilerinden Lecia, X-U isimli fotoğraf makinesini tanıttı

Leica X-U Fotoğraf Makinesi Duyuruldu

Dünyanın en ünlü fotoğraf makinesi üreticilerinden Leica, X-U isimli fotoğraf makinesini tanıttı. Ultra dayanıklı yapıya sahip olan fotoğraf makinesi ortalama teknik özelliklere ve yüksek bir fiyat etiketine sahip. 

1453329243_leica-x-u-2.jpg

 İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >> 

Özellikle üst düzey malzeme kalitesi ve yüksek fiyatlarıyla bilinen Leica'nın X-U adını verdiği ultra dayanıklı fotoğraf makinesi, tasarım hatlarında Leica'nın klasik çizgilerini taşıyor. Suya,toza ve darbeye karşı dayanıklı olan fotoğraf makinesi, suyun altında 15 metre derinliğe kadar kullanılabilecek.

1453329415_leica-x-u-3.jpg

16 MP çözünürlüklü APS-C sensöre sahip olan Leica X-U modelinde 3 inç boyutlu LCD ekran yer alıyor. Lens tarafında ise 23 mm fokal uzunluğa sahip, f/1.7 diyafram açıklığı sunan sabit lensin yer aldığını görmekteyiz. Cihazın arka yüzü ise alışılmış kompakt fotoğraf makinelerini andırıyor.

1453329860_leica-x-u-5.jpg

30 FPS oranında 1080p ve 720p video çekebilen kamera, 12500 ISO değerine kadar ulaşabiliyor. Cihazın üst kısmında da çekim modlarına ek olarak enstantene ve diyafram ayarları mevcut. Önümüzdeki ay satışa çıkacak olan Leica X-U modelinin satış fiyatı ise 2950$ olacak.          
          
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.