Güncel

Lenovo oyunculara hitap eden yeni bilgisayarlarını duyurdu

Berlin'de Gamescom fuarında tanıtılan bilgisayarlar oldukça iyi özelliklere sahip.

Lenovo oyunculara hitap eden yeni bilgisayarlarını duyurdu

Lenovo'nun Berlin'deki Gamescom fuarında tanıttığı oyun bilgisayarları oldukça güçlü.IdeaCenter Y710 Cube ve IdeaCenter AIO Y910 model adlarına sahip olan bilgisayarların ergonomi ve tasarımları da özellikleri gibi oldukça iyi.


1471718873_1.png


IdeaCenter Y710 Cube üzerindeki dahili taşıma aparatıyla istenilen yere kolay bir şekilde taşınabiliyor.Yüksek performanslı uygulamalar için tasarlanan Cube 7.4 kg ağırlığa sahip.NVIDIA'nın en yeni GeForce GTX 1080 ekran kartını içerisinde barındıran bilgisayar Intel'in 6. nesil i7 işlemcisinden güç almakta.2TB HDD ila 256GB SSd arasında değişen depolama seçenekleri sunan makine 32 GB DDR4 RAM'e sahip.Bunun dışında bilgisayarda dahili olarak Xbox One Wireless alıcısı mevcut ve bununla birlikte Xbox One Wireless kumanda ekleyebilmenin dışında 8 adet Xbox One normal kumandası eklenebilme özelliğine de sahip.


1471718902_headon.jpg


IdeaCentre AIO Y910 ise oldukça yenilikçi ve masaüstü PC'lerin bütün komponentlerini bünyesinde barındırıyor.27 inç büyüklüğünde Quad HD(2560x1440p) çözünürlüğe sahip çerçevesiz ekranı tasarım ve işlevselliği en üst düzeyde harmanlayıp kullanıcısına sunuyor.Kablo ve cihaz karmaşasına son veren ergonomik yapısıyla dikkatleri üzerinde toplayan bilgisayar NVIDIA GeForce GTX 1080 ve AMD Radeon RX 460 ekran kartı seçeneklerine sahip.Aynı şekilde 6. nesil Intel Core i7 işlemciden gücünü alan bilgisayarda da 2TB HDD yada en fazla 256GB SSD seçenekleri mevcut.Bununla birlikte makine 32GB DDR4 RAM'i de bünyesinde barındırıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.