Güncel

LG 3D Projektörler ve Kişisel TV lansmanı! (İstanbul Modern)

Dün gece LG'nin yeni teknolojilerini tanıttığı lansmanına misafir olduk!


Dün akşam saat 19.00'da Karaköy İstanbul Modern'de bir lansman vardı, günler önce davet edildiğimiz lansmana nihayet katıldık. Yaklaşık olarak 2, 2.5  saat süren lansmanda LG yeni elektronik cihazlarından projektör ve kişisel TV'lerine kadar bir çok elektronik cihazının tanıtımını yaptı.

Teknolojioku ekibi olarak katıldığımız lansmanda, LG'nin mini/portable projektörlerinden yeni IPS teknolojisinin kullanıldığı Kişisel TV'lere kadar bir çok ürünü yakından inceleme fırsatı bulduk. İstanbul Modern'de gerçekleşen lansmandaLG'nin misafirperverliği son derece hoştu.

1346760617_2.png
Lansmanın ortalarına doğru yapılan çekilişle birlikte 3 şanslı kişi değeri 1000 liranın üzerinde olan projektör kazandı.  Ayrıca lansmana katılan her katılımcıya çam sakızı çoban armağını olarak nitelendirilen LG'nin dünyada ilk olan Scanner Mouse'u hediye edildi. Çok yakında mouse-un incelemesini de sitemizde bulabileceksiniz.

1346760714_1.jpg
Fuarda dikkatimizi çeken en önemli cihazlardan birisi de LG'nin minik projektörleri oldu. Verdiği müthiş kontrast ve parlaklık dengesi ile muhteşem bir izlenim deneyimi sunuyor. Ayrıca LG, yeni projektörlerinde çok güçlü bir ses deneyimi sunmasa da oldukça akıllı ve sıradışı tasarımıyla projektör cihazından ses almanızı sağlayacak bir fikirle karşımıza çıkıyor.

1346760792_20120903201027.jpg

Projektörlerin hemen hemen hepsi 3D Ready dediğimiz 3 boyutlu görüntüleyebilme teknolojisine sahipti. Ayrıca LED teknolojisine sahip projektörler sunduğu ANSI Lümen değeri ve çözünürlükleriyle muhteşem bir görüntü deneyimi sunuyordu.

1346760891_ssz.png
Lansmanda dikattimizi çeken diğer bir güzel cihaz da herkese hediye olarak dağıtılan Scanner Mouse'lar oldu. Yine LG'nin yeni nesil IPS teknolojisini kullanan kişisel TV'ler de lansmanda dikkatleri üzerine toplayan cihazlar arasındaydı.

Başka lansmanlarda görüşmek üzere, LG'ye teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.