Güncel

LG CordZero Gökdelen Tırmanışı Rekor Denemesi

Profesyonel kaya tırmanıcısı, LG’nin yeni Kablosuz Süpürge Serisi CORDZERO™’nun eşsiz Akıllı Inverter Motoru™ ve gelişmiş batarya teknolojisi sayesinde 140 metrelik gökdelene tırmanmayı başardı.

LG CordZero Gökdelen Tırmanışı Rekor Denemesi

Profesyonel kaya tırmanıcısı Sierra Blair-Coyle sadece sırtında taşıdığı iki adet LG CordZero™ Yatay kablosuz süpürgenin emiş gücünü kullanarak 140 metre yüksekliğindeki gökdelene tırmanmayı başardı. LG CordZero™ teknolojisinin güçlü performansı, Blair-Coyle ve LG’nin bir araya gelerek ortaya koydukları eşsiz tırmanış deneyimi sayesinde tam anlamıyla kanıtlandı. Tırmanış sırasında sadece vakumlu pedlerle oldukça hafif ve uzun ömürlü lityum iyon bataryalı LG CordZero kablosuz süpürgeler kullanıldı.

Deneme sırasında 33 katlı binaya tırmanan Blair-Coyle’ın ağırlığını taşıyacak emiş gücünü üretmeyi başaran seçkin LG kablosuz süpürgeler, kaya tırmanıcısının çatıya kadar ulaşabilmesini sağladı. Blair-Coyle, 30 dakikadan daha kısa sürede tamamladığı tırmanış sırasında sadece bir kez vakumlu pedleri değiştirmek için duraksamasının dışında ilk defa gerçekleştirilen bu nefes kesici denemeyi başarıyla tamamladı.

LG’nin Akıllı Inverter Motoru™kablosuz süpürge kategorisindeki en kuvvetli emiş gücünü yüksek dayanıklılık ve kompakt boyutlarla birlikte sunuyor.Akıllı Inverter Motor™geleneksel elektrikli süpürgelere oranla ortalama yüzde 28 daha küçük, yüzde 24 daha hafif ve yüzde 13 daha etkili birperformans sunuyor. Eşsiz motorunun gücünü aldığı yüksek verimli PowerPack™ 80V Lityum İyon batarya, normal modda çalışırken dört saatlik şarjla 40 dakikaya kadar kullanım sunuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.